Ремонт мобільних телефонів у Харкові з гарантією

Ремонт телефонів Харків

Технічний прогрес у галузі розвитку телекомунікаційних технологій настільки щільно увійшов у наше життя, що навряд чи знайдеться людина, здатна обходитися без комп'ютера, ноутбука, планшета, телефону, інтернету. Сучасні гаджети покликані полегшити наше життя, зробити його більш комфортним та простим. Незамінним помічником у дорозі та вдома є мобільний телефон – смартфон (Від англ. Smartphone - розумний телефон), що виконує функції кишенькового персонального комп'ютера. З кожним роком функції стільникових телефонів стають все ширше і ширше, дозволяючи використовувати як відеокамери, фотоапарата, мобільного комп'ютера, ігрової приставки, GPS-навігатора і т.д. Подібна різноманітність функціоналу, універсальність та компактність розмірів роблять смартфони лідерами в галузі телекомунікації, на голову випереджаючи своїх найближчих конкурентів – планшети.

Однак довіряючи кишеньковому помічнику бізнес-проекти, робочі матеріали, листування з друзями, архіви фотографій одного разу можна зіткнутися з такою неприємністю як поломка телефону. Основний пристрій телефону – це матриця та плата, З розташованими на ній робочими модулями. Пошкодження одного з модулів обмежує повноцінну роботу всього пристрою.

Сервісні послуги з ремонту мобільних телефонів у Харкові

Що робити і куди звертатись у разі поломки мобільного телефону? Відповідь проста: Сервісний центр Мегакомп надає послуги з ремонту стільникових телефонів жителям міста Харкова та Харківської області. Наші майстри професійно та акуратно реанімують вашого кишенькового помічника в стислі терміни та з гарантією якості на виконані роботи та замінені комплектуючі.

Основне завдання нашого СЦ – доступні ціни на кваліфікований ремонт будь-якої складності. Ми використовуємо оригінальні деталі, на які впевнено даємо фірмову гарантію.

Чому варто звертатися саме до нас

Ремонт айфон Харків

Компанія МегаКомп більше 10 років знаходиться на ринку надання комп'ютерних послуг та займає впевнені лідируючі позиції у галузі обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

Ціни на ремонтні роботи обумовлюються після проведення діагностики пристрою та розраховуються від трудомісткості ремонту, вартості комплектуючих та термінів виконання робіт.

Основні види робіт з ремонту:

  • Заміна тачскріна (сенсорне скло/екран);
  • Заміна дисплея (матриці);
  • Заміна скла на телефоні;
  • Заміна роз'єму зарядки;
  • Прошивка/перепрошивка ОС;
  • Встановлення/оновлення ПЗ;
  • відновлення працездатності телефону після залиття рідиною;
  • Відновлення корпусів;
  • Ремонт системної плати (заміна контролера живлення, BGA-паяння процесора або пам'яті).

Ремонт смартфонів Харків

Шукайте де недорого відремонтувати телефон у Харкові.

Ми виконуємо ремонт телефонів Харків по всіх районах: Холодна Гора, Гагаріна, Салтівка, ХТЗ, Олексіївка, Героїв Праці, Одеська. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин.

Наш Сервісний Центр спеціалізується на ремонті смартфонів торгових виробників: iphone, Samsung, Lenovo, Acer, Asus, Prestigio, Apple, Sony Ericsson, полетіти, Xiaomi, LG, Huawei, друк, Nokia, Meizu, Xiaomi, ZTE, S-РОЗПОВІСТИ, UMI, Сигма, Philips, BlackBerry, thl, Дупі, Microsoft, Nomi, bravis, Alcatel, HTC, Blackview, Honor, ремонт китайських телефонів.

Потрібно швидко та якісно відремонтувати телефон чи потрібна консультація – Дзвоніть! Наші майстри із задоволенням допоможуть у вирішенні проблеми. Будемо раді відповісти на питання, що цікавлять!

Адреси та телефони відділень наших сервісних центрів знаходяться у вкладці «Контакти».

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТЕЛЕФОНІВ

вид ремонтуВартість, грн.
Безкоштовна діагностика0
Відновлення акумуляторної батареї80 - 350 грн.
Заміна роз'ємів (microUSB, навушників)350 - 450 грн.
Заміна гнізда SIM/Flash 300 - 400 грн.
Заміна шлейфу150 - 450 грн.
Заміна АКБ        Робота із заміни200 - 500 грн.
Заміна кнопок / мікрофона / динаміка200 - 450 грн.
Прошивка телефону300 - 450 грн.
Перенесення / збереження даних з Flash150 - 500 грн.
Встановлення/налаштування програмного забезпечення150 - 300 грн.
Ремонт корпусу після деформації150 - 300 грн.
Заміна сенсорного скла (тачскріна)       Робота із заміни400 - 500 грн.
Заміна дисплейного модуля (сенсор + дисплей)     Робота із заміни400 - 700 грн.
Переклеювання скла дисплейного модуля     Без вартості запчастин600 - 800 грн.
Ремонт материнської плати після стороннього втручання    Без вартості запчастин 600 - 1400 грн.
Заміна eMMC пам'яті  З вартістю запчастин1200 - 1600 грн.
Скидання до заводських настройок200 грн.

Примітка: Ціна вказана за окремо взяту роботу і не включає вартість комплектуючих, що вимагають заміни; Конкретна вартість роботи залежить від складності її виконання.

Ваш Сервісний Центр МегаКомп