Прошивка телефону у Харкові та Україні

Прошивка телефонів, смартфонів - Харків

Мобільні телефони наскільки міцно увійшли в наше життя, що коли з ними трапляються поломки, ми залишаємося практично «як без рук». Але не варто турбуватися. Компанія «МегаКомп» готова в найкоротші терміни провести ремонт вашого гаджета будь-якої складності та в найкоротший термін.

Багато проблем і збоїв у роботі систем можна вирішити, провівши якісну прошивку телефону. "МегаКомп" - прошивка телефону в Харкові, швидко, якісно, ​​з гарантією.

Що таке прошивка телефону і навіщо вона потрібна

Прошивка – це встановлення на телефон пакету програмного забезпечення. Вона відповідає за коректне функціонування всіх вузлів пристрою та операційних систем. Якщо сказати простіше, прошивка телефону дозволяє позбавитися маси проблем.

Перепрошивка телефону потрібна у таких випадках:

 • телефон працює з перебоями, "кладе";
 • часто зависає;
 • самостійно змінюються налаштування;
 • відбуваються довільні дії (відключення, дзвінки та ін.).

Часто це може статися через віруси, що проникли в пристрій, позбутися яких допоможе прошивка телефону. Також вона потрібна після того, як смартфон привезли з-за кордону. Прошивка дозволяє адаптувати пристрій.

Як здійснюється оновлення програмного забезпечення

Прошивка та відновлення телефонів, - Харків

Сучасні мобільні пристрої досить складні. В інтернеті багато порад, як прошити телефон самостійно, але якщо щось піде не так, виправити ситуацію буде досить складно, а відновити втрачену інформацію практично неможливо. У нас працюють тільки досвідчені майстри, а прошивка проводиться у відповідності до суворих стандартів якості виробника.

Прошивка телефону здійснюється за наступною схемою:

 • майстер проводить безкоштовну діагностику неполадок телефону;
 • після виявлення проблем, оголошується вартість роботи та строки її виконання;
 • крім прошивки можуть бути встановлені додаткові програми;
 • проводиться тестування пристрою;
 • провадиться розрахунок і видається гарантія на надану послугу.

Сама прошивка здійснюється через ноутбук чи персональний комп'ютер. Необхідно встановити драйвера, які є різними для кожної марки телефону. Після завантаження прошивки робиться бекап файлів та контактів замовника. Мобільний телефон перевантажується у спеціальному boot-режимі. Після цього проводиться сама прошивка.

Найбільш складним завданням є прошивка телефонів з Китаю, тому що не на них є драйвера. Хочемо запевнити вас в одному – ми не беремося за роботу, яку з якихось причин не можемо виконати.

І ще один нюанс – до нас часто приходять клієнти з проханням прошити телефон, а потім виявляється, що справа зовсім не в збійці програмного забезпечення. Майстер пояснить вам все дуже доступно і зробить ремонт лише після вашої згоди.

Потрібно прошити смартфон – ми чекаємо на вас!

Прошивка та відновлення телефонів, - Харків та вся Україна

«МегаКомп» - професійний та найкращий помічник у ремонті гаджетів! У нас великий досвід виконання цих робіт, все необхідне обладнання та програмне забезпечення. Крім цього на наших клієнтів чекає:

 • уважний та індивідуальний підхід до вашої проблеми;
 • оперативне виконання робіт;
 • 100% гарантія якості;
 • консультативна підтримка;
 • доступна ціна прошивки телефону будь-якої марки.

Якщо у вас виникли проблеми, телефон працює зі збоями, потрібна прошивка – сміливо звертайтесь! Наші майстри виконають усі необхідні процедури, щоб ваш гаджет і надалі радував вас бездоганною службою. Якщо ви цінуєте свою техніку, хочете користуватися нею роками, довіряйте її тільки досвідченим рукам професіоналів.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАцікавити:

ВАРТІСТЬ ПРОШИВКИ ТЕЛЕФОНУ

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика телефонуБезкоштовно
Прошивка телефонуВід 300 грн.
Прошивка та скидання гугл акаунтуВід 400 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. Фахівці компанії "МегаКомп" завжди готові прийти до вас на допомогу. Бажаєте, щоб ваш гаджет працював бездоганно. Потрібен якісний ремонт за адекватною ціною? Телефонуйте!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ


Коментарі для сайту Cackle