Ремонт корпусу телефону

від 400 грн

від 300 грн

5/5 - (9 відгуків)
5/5

ПОГНУВСЯ КОРПУС НА ТЕЛЕФОНІ

Через збільшені розміри сучасні смартфони легше деформувати, особливо якщо поводитися з ними недбало. Найпоширенішими причинами, чому погнувся корпус на телефоні, є:

  • падіння з висоти. Так як гаджети переважно виготовляються з легкого алюмінію, який є досить гнучким матеріалом, при пошкодженні можуть утворитися вигини в незахищених місцях.
  • носіння в задній кишені джинс. Мобільні пристрої з кожним роком стають дедалі тоншими, тому деякі моделі не витримують навантажень.
  • механічний вплив. Можлива деформація може виникнути і при незначному тиску на вигин або на інші вразливі місця.

РИХТОВКА КОРПУСУ НА МОБІЛЬНОМУ ПРИСТРІЙ

Якщо панель погнулася на телефоні, є два способи усунути цю проблему:

    1. самостійно. Для цього потрібно скрутити валик з м'якого матеріалу (серветка, папір тощо) та підкласти під вигин. Потім потрібно акуратно натискати на краї гаджета, повертаючи йому колишню форму.
    2. звернутися в сервісний центр з ремонту Мейзу. Особливо це стосується випадків, коли є серйозна деформація. Тоді буде потрібно рихтування корпусу телефону, що погнувся. У сервісному центрі "МегаКомп" є спеціальне обладнання, що дозволяє усунути цей дефект оптимальним чином. рамка, Що Відходить від дисплея, є великою проблемою. Всередину пристрою може потрапити пил та бруд, і користувачеві незабаром буде потрібна заміна шлейфу дисплея або інших компонентів. Кваліфіковані інженери використовують обладнання та набір інструментів, щоб рихтування рамки на телефоні пройшло якісно. У середньому цей вид ремонту смартфона Хуавей займає близько двох годин, після чого Ви зможете забрати повністю робочий пристрій.