РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ ASUS У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Ремонт телефонів Asus у Харкові – це найпоширеніша послуга серед багатьох клієнтів. Телефони даної марки мають досить високу міцність і довговічність, але з часом потрібно забезпечити відповідну якість обслуговування відповідно до стандартних норм і вимог. Саме тому слід знадати ремонт Asus вже зараз, щоби продовжити термін служби улюбленого гаджета.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Чому слід звернутися до сервісного центру вчасно?

Ремонт смартфонів Asus – це завдання, яке можна довірити винятково кваліфікованим співробітникам сервісного центру. Це пов'язано з такими причинами:

 • Використання виключно сертифікованих запчастин для телефонів Asus. Оригінальні деталі відрізняються високою функціональністю та надійністю, тому здатні суттєво продовжити термін служби вашого смартфона.
 • Усі деталі завжди в наявності. У сервісному центрі завжди є базові деталі в запасі, а також можливість оперативно замовити необхідну деталь для заміни перевірених постачальників.
 • Гарантія результату. Професіонали надають гарантії на всі основні види робіт, тому жодних труднощів виникнути не повинно.

Ви можете звернутися в сервісний центр Asus вже зараз, щоб отримати найкращий результат. Не слід намагатися виконати ремонт самостійно або затягувати, оскільки це може призвести до ще більших неполадок у майбутньому.

Як проходить ремонт: основні послуги

Сервісний центр Asus має всі необхідні ресурси, тому ви можете бути впевнені в результаті. Сертифіковане обладнання дозволяє оперативно виконати діагностику телефону Asus, щоб виявити всі проблеми і розпочати виконання робіт. Вони виконуються кваліфікованими співробітниками, які проходять відповідні перевірки та мають необхідну кваліфікацію для якісного здійснення послуги.

Телефони та смартфони Asus можуть поламатися з різних причин. Серед основних неполадок виділяють неакуратне використання, падіння чи намокання. Самостійно розібратися з таким дуже важко, оскільки це може призвести до багатьох неприємних наслідків. Серед найбільш популярних послуг з ремонту мобільних телефонів Asus недорого виділяють такі:

 • Заміна елементів живлення. Наприклад, такі роботи необхідні, якщо телефон не заряджається, кабель прилягає недостатньо щільно, а комп'ютер перестав розпізнавати ваші пристрої.
 • Відновлення програмного забезпечення. Наприклад, обслуговування може знадобитися у разі виходу з ладу програм, появи вірусу чи інших проблем.
 • Відновлення після намокання. Це актуально у тих випадках, телефон довгий час провів у воді. Для цього потрібно розібрати смартфон, просушити його та обробити спеціальним розчином.

Існують і інші види несправностей, з якими стикаються користувачі Саме тому слід знати та розуміти, у яких випадках найкраще звернутися за професійною допомогою.

У чому переваги роботи з нами?

Сервіс Asus МегаКомп має всі необхідні вміння, щоб виконати завдання будь-якої складності. Серед ключових переваг професійних послуг виділяють:

 • Гнучка система знижок. Кожен клієнт може скористатися вигідними пропозиціями без особливих проблем.
 • Використання лише оригінальних запчастин. Для обслуговування використовуються безпечні та високоякісні матеріали.
 • Фірмова гарантія. На всі виконані роботи надається офіційна гарантія.
 • Діагностика проводиться абсолютно безкоштовно.
 • Можливе виконання ремонту терміново у максимально короткий термін.

Ви можете замовити ремонт Asus терміново в Харкові та Україні будь-якої миті. Для цього залишайте заявку або звертайтесь за контактним номером.

Як оформити замовлення на ремонт Asus

Ми прагнемо тогоу, щоб заощаджувати ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України)
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого ставлення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки ASUS. Чекаємо Вас!

Вартість послуг по ремонту телефонів Asus

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle