РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ GOOGLE PIXEL У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Ремонт телефонів GOOGLE PIXEL у Харкові – це популярна послуга, яка користується популярністю серед власників смартфонів даного виробника. Згодом будь-яка модель смартфона зношується та втрачає свої функціональні показники. Саме тому слід звернутися до фахівцямякі готові надати кваліфіковану допомогу.

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Професійний ремонт GOOGLE PIXEL у Харкові

Якщо ви хочете замовити ремонт телефону GOOGLE PIXEL у Харкові та Україні, тоді вам слід звернути увагу на такі особливості професійних послуг:

 • Наявність усіх потрібних оригінальних запчастин для обслуговування смартфона. При необхідності роботи із заміни деталей виконуються фахівцями у максимально короткі терміни.
 • Безкоштовна діагностика дозволяє заощадити на послуги та отримати високоякісний результат під час виконання ремонтних робіт.
 • Діє гарантія, що дозволяє отримати безкоштовне обслуговування у разі виявлення повторної поломки у встановлений термін.

Можливий ремонт телефону GOOGLE PIXEL терміново, якщо є така потреба. Професійні майстри готові будь-якої миті провести діагностику та виконати всі необхідні роботи.

Найбільш поширені поломки смартфонів

Будь-який смартфон з часом ушкоджується. Можливі механічні або програмні поломки. Залежно від конкретних особливостей можуть виникнути різні додаткові завдання. Серед найбільш поширених поломок GOOGLE PIXEL слід звернути увагу на такі:

 • Погано чути співрозмовника під час здійснення дзвінків. Для вирішення проблеми можна замінити динаміки або інші деталі залежно від складності проблеми.
 • Смартфон не вдається зарядити. Проблема може полягати у зламаному роз'ємі, тому його необхідно попередньо перевірити.
 • Співрозмовник під час розмови вас не чує. У такому випадку потрібно провести чищення або заміну мікрофона. Зазвичай, така робота виконується максимально швидко.
 • Підвисає смартфон під час завантаження. У такому разі проблема несе програмний характер. У цій ситуації необхідно провести діагностику та повноцінну перевірку системи. Після цього виконуються відповідні дії, щоб усунути проблему.
 • Смартфон зазнав механічних пошкоджень. У такому разі виконується заміна розбитою деталі на нові.

Якщо вам потрібний недорогий ремонт GOOGLE PIXEL, тоді вам слід звертатися до фахівців компанії МегаКомп. Вони готові виконати завдання будь-якої складності та надати комплексне обслуговування з мінімальними витратами та зусиллями.

Чому слід звертатися до нас?

Сервісний центр GOOGLE PIXEL компанія МегаКомп має великий досвід і знання, що дозволяє отримати високоякісне обслуговування кожному клієнту. Серед переваг співпраці:

 • Оперативний ремонт будь-якої складності. Співробітники готові виконати роботу одразу після отримання замовлення, щоб ви могли отримати результат.
 • Робота по всьому Харкову та Україні. Ви можете легко скористатися кваліфікованими послугами будь-якої миті.
 • Досвідчені працівники. Всі співробітники мають великий досвід і знання для виконання поставлених завдань.
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості на послуги. Ви можете скористатися високоякісними послугами з мінімальними витратами та зусиллями для вас.
 • Гарантія результату. На всі роботи діє фірмова гарантія.

Компанія МегаКомп готова забезпечити найкраще обслуговування для кожного клієнта. Звертайтеся до фахівців вже зараз, якщо ви хочете отримати високоякісне обслуговування з мінімальними ризиками та витратами у процесі.

Як оформити замовлення на ремонт Google Pixel

Ми прагнемо тогоу, щоб заощаджувати ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України)
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Google. Чекаємо Вас!

Вартість ремонту телефонів Google Pixel

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle