РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ HONOR У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ: ЗАМІНА СКЛА, ЕКРАНА, БАТАРЕЇ

Ремонт телефонів Huawei Honor у Харкові та Україні.

Ремонт телефонів Honor у Харкові та Україні є найбільш затребуваною послугою. Смартфони цього бренду вважаються надійними та довговічними, але навіть при дбайливому використанні з часом можуть виникнути проблеми. У такому випадку слід відразу звертатися до сервісного центру МегаКомп. Досвідчені майстри проведуть швидку діагностику, виявлять причину несправності, усунуть її максимально короткі терміни.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Поширені несправності телефонів Honor

багато користувачів телефонів часто стикаються з різними неполадками, які заважають нормальному функціонуванню девайсу. Професійний ремонт Хонору може знадобитися в таких ситуаціях:

 • поява тріщин на екрані внаслідок падіння або неакуратного поводження з гаджетом;
 • несправності контролера живлення - батарея не заряджається, швидко розряджається;
 • заливання пристрою рідиною;
 • поломка динаміка – під час розмови телефоном виникають сторонні шуми;
 • сенсори не реагують на дотик.

Перед тим як відремонтувати смартфон, необхідно провести ретельну діагностику за допомогою професійного обладнання. Тільки після цього фахівець зможе ухвалити рішення про подальший спектр робіт та вартість ремонту смартфона Honor.

Чому слід користуватися послугами МегаКомп?

Сервісний центр МегаКомп займається обслуговуванням та ремонтом мобільної техніки у Харкові вже понад 10 років. Серед переваг послуг:

 • проведення безкоштовної діагностики;
 • доступні ціни та гнучка знижкова система;
 • гарантія на всі види ремонтних робіт;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • висока швидкість виконання;
 • Використання оригінальних запчастин.

Досвідчені майстри виконають ремонт телефонів Хонор у Харкові та Україні з урахуванням усіх особливостей у конкретній ситуації. Якщо потрібно швидко та якісно відремонтувати смартфон, звертайтесь за контактним номером – менеджери готові відповісти на всі запитання.

Як оформити замовлення на ремонт Honor

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати до гарячої лінії 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України), (095) 061-58-93, (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Huawei Honor. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів Honor

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle