РЕМОНТ СМАРТФОНІВ HUAWEI У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Ремонт телефонів Huawei у Харкові – один із основних напрямків роботи нашого сервісного центру «МегаКомп». Великий досвід роботи та професіоналізм наших майстрів дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності у мінімальні терміни. У своїй роботі ми використовуємо сучасні технологічні рішення та якісне діагностичне обладнання. Для ремонту використовуються оригінальні запчастини, що дозволяє продовжити термін служби смартфона Хуавей.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Основні ознаки несправності смартфонів

Мобільні телефони Huawei мають великий попит серед покупців. Вони відрізняються високими функціональними можливостями, продуманим дизайном та відносно невисокою вартістю. При цьому багато користувачів з часом стикаються з різними поломками і несправностями, які призводять до погіршення експлуатаційних якостей гаджета.

Оперативне реагування зробить ремонт телефонів Huawei в Україні є більш ефективним. Звертатися за професійною допомогою слід у таких випадках:

 • намокання телефону у воді чи іншій рідині;
 • сильне нагрівання батареї при використанні;
 • низький рівень заряду та швидка розрядка смартфона;
 • некоректне відображення зображень на екрані;
 • неправильна реакція на команди під час натискання на сенсорний екран;
 • неможливість підключитися до інтернету через Wi-Fi.

Це не повний перелік поломок телефону Хуавей. Наші майстри допоможуть провести оперативну діагностику та відремонтувати гаджет, щоб він прослужив ще не один рік.

Причини поломки та особливості обслуговування

Незалежно від складності та занедбаності випадку наші майстри мають великий досвід. Ви зможете отримати кваліфікований сервіс Хуавей, щоб відновити функціональність улюбленого гаджета. Наші спеціалісти допоможуть виконати роботи незалежно від складності. Серед основних видів послуг з ремонту Huawei:

 • повну заміна екрану – ми робимо повну заміну сенсорного дисплея, якщо він перестає реагувати на натискання;
 • повноцінне чищення телефону після намокання – він працюватиме як новий;
 • заміна акумулятора на новий у разі його поломки;
 • заміна корпусу при отриманні механічних ушкоджень;
 • виконання перепрошивки мікросхем та перевстановлення операційної системи при виході програмного забезпечення з ладу;
 • ремонт камери, датчиків наближення, модуля зі спалахом;
 • чищення динаміків та звукових модулів.

Ми виконуємо повний спектр робіт з обслуговування та ремонту Хуавей. Ми пропонуємо доступні ціни на всі послуги, оперативну та якісну діагностику, увагу до деталей. При роботі ми використовуємо сучасне технічне оснащення, налагоджені процеси та використання оригінальних запчастин, що допомагають нам виконувати роботи максимально якісно з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.

Переваги ремонту "МегаКомп"

Якщо ви хочете швидко відновити свій смартфон, тоді вам слід звернутися до нашого сервісного центру Хуавей у Харкові. Серед основних наших переваг:

 • високий професіоналізм працівників;
 • оперативне обслуговування – всі смартфони оглядаються відразу за клієнта;
 • гарантія якості – ми даємо офіційну гарантію на всі деталі та виконані роботи;
 • доступна вартість послуг та зручні способи оплати;
 • індивідуальний підхід.

Наша компанія "МегаКомп" готова виконати терміновий ремонт телефонів Хуавей у Харкові. Після нашого обслуговування ваш гаджет прослужить ще багато років. Щоб замовити послугу, звертайтесь за контактним номером або залишайте заявку на нашому сайті. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам.

Ремонт смартфонів Huawei у Харкові та Україні.

Як оформити замовлення на ремонт Huawei

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати до гарячої лінії 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України), (095) 061-58-93, (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого ставлення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Huawei. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів Хуавей

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle