Ремонт телефону Apple iPhone 12 у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 12 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

НЕДОРОГА ЗАМІНА СКЛА IPHONE 12 У СЕРВІСІ “МЕГАКОМП”

Заміна скла iPhone 12 – досить складна послуга, що потребує спеціальних навичок та обладнання. Саме тому не багато фахівців надають цю послугу. Наш сервіс є одним із небагатьох, де проводиться відновлення битого скла смартфона.

Найчастішими причинами пошкодження захисного скла смартфона є:

  •         падіння смартфона з висоти – з'являються тріщини;
  •         також тріщини утворюються при ударах пристроєм (часто при носінні в руці);
  •         контакти про інші предмети, внаслідок чого з'являються подряпини (наприклад, контакт із ключами у сумці чи кишені).

ЗАМІНА ЕКРАНА IPHONE 12 В НАЙКРАТНІШІ ТЕРМІНИ

iPhone 12 - новинка 2020 року, що отримала приголомшливий дисплей з унікальним захистом Ceramic Shield. Керамічне покриття захистить екран від подряпин, але часто падіння пристрою призводить до пошкоджень самого екрану. Заміна екрану iPhone 12 допоможе усунути дефекти у вигляді плям, різнокольорових смуг та спотвореного зображення всього протягом дня.

Як замовити ремонт iPhone 12 зі знижкою?

Існує кілька способів замовити ремонт iPhone 12 у нашому сервісі, ви можете вибрати для себе найзручніший:

  •         зателефонувати за телефонами, що вказані на сайті у розділі “Контакти”;
  •         залишити заявку на сайті через кнопку "замовити в 1 клік";
  •         звернутися до онлайн-чату на сайті компанії;
  •         написати у месенджерах.

Незалежно від способу замовлення ви можете отримати знижку на послуги сервісу. на постійній основі в сервісному центрі "МегаКомп" діє акція "Щасливий годинник". Вона проводиться щодня з 10.30:11.30. до 10:12. і дає можливість отримати знижку XNUMX% на ремонт iPhone XNUMX. Більш детальну інформацію про цю та інші акції можна отримати у менеджера при оформленні замовлення або на сайті у відповідному розділі.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle