ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 12 PRO З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPHONE 12 PRO ІЗ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ОРИГІНАЛЬНОЇ МАТРИЦІ

Заміна скла iPhone 12 Pro проводиться лише в тому випадку, якщо функціональність дисплея не порушена. Відновлення битого скла - це недорогий спосіб позбутися тріщин і подряпин на передній панелі смартфона без заміни оригінальної матриці. при цьому зберігається якість зображення та кольору екрана.

ПРОФЕСІЙНА ЗАМІНА ЕКРАНА IPHONE 12 PRO В МАЙСТЕРНІЙ

Виробник заявляє, що у даній моделі смартфона ймовірність пошкодження дисплея зменшилась у кілька разів. Досягти такого ефекту вдалося завдяки панелі Ceramic Shield. Керамічне захисне покриття захищає екран і знаходиться з корпусом на одному рівні і за рахунок цього досягається максимальний захист від пошкоджень у вигляді подряпин.

На жаль, незважаючи на високий рівень захисту, екран залишається найуразливішою частиною сучасного смартфона і достатньо навіть удару, щоб пошкодити його.

Серед основних ознак пошкодження дисплея є:

 •         плями та смуги;
 •         некоректний відгук сенсора під час натискання;
 •         так званий "чорний екран".

Всі перераховані вище проблеми вирішує заміна екрану iPhone 12 Pro. Ця процедура проводиться досвідченими майстрами сервіс-центру "МегаКомп" лише за один день.

Недорогий ремонт iPhone 12 Pro будь-якої складності

У сервісному центрі "МегаКомп" виконується будь-який ремонт iPhone 12 Pro незалежно від його складності:

 •         заміна акумулятора;
 •         заміна роз'єму зарядки;
 •         заміна кнопки увімкнення;
 •         заміна мікрофона;
 •         заміна скла основної камери.

Цей та інший ремонт iPhone 12 Pro можливий як у Харкові, так і через Нову Пошту до іншого міста.

Для отримання більш детальної інформації щодо ремонту смартфона зверніться за вказаними на сайті телефонами або онлайн-чатом на сайті.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle