Ремонт телефону Apple iPhone 12 Pro Max у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 12 PRO MAX З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

КОЛИ МАЄ ЗМІС ЗАМІНА СКЛА IPHONE 12 PRO MAX?

Заміна скла iPhone 12 Pro Max також, як і заміна екрана, часто проводиться після падіння смартфона на тверду поверхню і пошкодження передньої панелі. При цьому не завжди розбивається екран, досить часто страждає лише захисне скло екрану. У такому випадку проводиться відновлення битого скла, тобто його заміна окремо від дисплея. Ця процедура проводиться, якщо:

  •         на екрані з'явилися тріщини, але він продовжує реагувати на торкання;
  •         картинка відображається чітко, без плям та потік;
  •         скло потріскалося, але це не впливає на роботу самого дисплея.

ЗАМІНА ЕКРАНА IPHONE 12 PRO MAX У СЕРВІСНОМ ЦЕНТРІ “МЕГАКОМП”

iPhone 12 Pro Max має не тільки стильний дизайн, а й приголомшливий екран, який займає майже всю передню частину смартфона. Пристрій захищений за стандартом IP68, а це означає, що йому не страшні бризки води або навіть недовге занурення у воду.

Те, що телефон може самостійно вийти з ладу малоймовірно і, як правило, в цьому є неакуратне ставлення користувача.

Заміна екрану iPhone 12 Pro Max проводиться при втраті працездатності дисплейного модуля смартфона, а відбувається це при ударах при падінні. Таким чином, заміна екрану допоможе, якщо на екрані з'явилися плями або сенсор перестав реагувати на натискання.

Скільки коштує ремонт iPhone 12 Pro Max?

Ремонт iPhone 12 Pro Max у сервісному центрі "МегаКомп" виконується на сучасному дорогому обладнанні. Перед ремонтом обов'язково проводиться діагностика, що дає можливість виявити всі несправності та провести ремонтні роботи в максимально короткі терміни. Детальніше про терміни та ціни на ремонт iPhone 12 Pro Max можна дізнатися у менеджера в онлайн-чаті. Ми завжди на зв'язку та будемо раді вам допомогти!

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle