Ремонт телефону Apple iPhone 4s у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 4S З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPHONE 4S ЗА НИЗЬКОЮ ВАРТОМ У МЕГАКОМП СЕРВІС-ЦЕНТРІ

Ремонт iPhone 4s – це один із напрямків нашої роботи. Ми надаємо послуги з ремонту гаджета даної моделі з моменту випуску смартфона на ринок. У зв'язку з тим, що модель вже застаріла, наші майстри досить часто стикаються з необхідністю проведення ремонтних робіт. Щодня, у всіх наших філіях ремонтується до 80 пристроїв цієї моделі. Поломки бувають різними. Вони можуть бути пов'язані як із зносом окремих комплектуючих, так і з виходом з ладу кількох технічних вузлів, внаслідок механічних впливів на гаджет або потрапляння до його корпусу вологи. Варто зазначити, що незалежно від складності поломки, майстри легко справляються з виконанням ремонту. Найчастіше час на виконання ремонту становить не більше однієї години.

ЧОМУ РЕМОНТ IPHONE 4S ВИГІДНО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?

Ремонт iPhone 4s вигідно замовляти у нас з кількох причин. Перш за все, слід сказати про те, що гаджет даної моделі вже є застарілим і тому наші майстри стикалися з різними видами поломок. Їм не важко швидко замінити дисплейний модуль або відремонтувати шлейф, що вийшов з ладу. Усі роботи виконуються із наданням гарантійного обслуговування. Варто сказати, що якщо поломка утворюється знову, клієнт може звернутися до нас знову і смартфон буде відремонтований абсолютно безкоштовно.

Як замовити ремонт айфон 4с?

Замовити ремонт айфон 4с дуже легко. Клієнт може приїхати в одну з наших філій. Адреси представництв сервісного центру представлені на офіційному сайті у розділі контактів. Варто сказати, що на місці, майстром буде проведено діагностику та визначено причини поломки смартфона. Після цього, клієнт отримає інформацію про вартість та строки проведення ремонтних робіт.

Безумовно, серед наших клієнтів також є люди, які проживають в інших містах. Для економії їхнього часу, несправний смартфон може бути відправлений до нашого сервісного центру службою кур'єрської доставки. Найчастіше ми отримуємо гаджет протягом доби. Після виконання ремонту він відправляється назад клієнту. Вже після 2-3 днів ви отримаєте абсолютно справний смартфон. Таким чином, терміни виконання ремонту невеликі. При надсиланні телефону кур'єрською доставкою, також надається гарантійне обслуговування.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle