Ремонт телефону Apple iPhone 5 у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 5 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPHONE 5 У ХАРКІВІ БЕЗ НАЦІНОК І ПЕРЕПЛАТ

Ремонт iPhone 5 – це послуга, що надається у нашій майстерні. Спеціалісти сервісного центру виконують ремонт гаджета цієї моделі з моменту його випуску. У зв'язку з тим, що гаджет вже не новий, цілком зрозуміло, чому він ламається. Також поломки можуть бути пояснені діями механічного характеру та попадання на технічні вузли. смартфона - Вологи. Все це сприяє тому, що потрібне проведення діагностики та подальший ремонт iPhone 5.

ЯК ВИКОНАЄТЬСЯ РЕМОНТ IPHONE 5?

Всі майстри, які працюють у центрі сервісу мають професійну підготовку. Вони працюють у центрі тривалий час і регулярно вдосконалюють свою кваліфікацію. Щодня, ними провадиться ремонт до 20 смартфонів цієї моделі. Таким чином, можна говорити про те, що роботи будуть проведені якісно, ​​швидко та без будь-яких накладок. Використання професійного обладнання та якісних інструментів забезпечує збереження зовнішнього вигляду мобільного. пристрою, після того, як було проведено його ремонт.

Як замовити ремонт айфон 5?

Замовити ремонт айфон 5 в нашій майстерні досить легко. Для клієнтів, які знаходяться з нами в одному місті, пропонується особисто навести мобільний пристрій. Після візуального огляду та діагностики майстер скаже терміни, в які гаджет буде відремонтований. Зручне розташування філій нашої майстерні дозволяє дістатися нас дуже швидко.

Другий спосіб надання смартфона в ремонт - відправка гаджета за допомогою кур'єрської служби. Цей спосіб підходить для тих людей, які не мають часу особисто їхати в майстерню або вони проживають в інших містах. Як правило, вже через 2-3 дні після відправлення людина отримує відремонтований мобільний пристрій назад.

Часто у клієнтів виникають питання, відповідь на які можна отримати без необхідності відвідування сервісного центру. Для отримання потрібної інформації, клієнту потрібно скористатися одним із таких способів:

  1. Зателефонувати, розміщеному на сайті.

  2. Залишити заявку на сайті.

  3. Зв'язатися електронною поштою.

  4. Скористайтеся Viber або Telegram.

На всі види ремонтних робіт пов'язаних зі смартфоном Apple iPhone 5 ми надаємо гарантійне обслуговування. Якщо смартфон ламається в період дії гарантії, фахівці майстерні виконують діагностику та ремонт абсолютно безкоштовно.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle