Ремонт телефону Apple iPhone 5c у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 5C З ОБЛІКОМ ДЕТАЛЕЙ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPHONE 5C З ВИКОРИСТАННЯМ ВИСОКОЯКІСНИХ ДЕТАЛЕЙ

Ремонт iPhone 5c – це послуга нашої майстерні. Цей напрямок включає як простий, так і складний ремонт гаджета цієї моделі. Фахівці, які працюють у сервісному центрі, виконують ремонт iPhone 5c з моменту появи моделі на ринку. Зазначимо, що найчастіше майстри стикаються з необхідністю проведення робіт, зумовлених необхідністю заміни окремих комплектуючих. Наприклад, після падіння пристрою, може бути пошкоджено дисплей або окремі технічні вузли – шлейфи, порти, модулі камер тощо. Ремонт проводиться з використанням професійних інструментів і тому після виконання робіт видимі сліди від розбирання смартфона відсутні.

РЕМОНТ IPHONE 5C – ЧОМУ ПОТРІБНО ВИБРАТИ НАШ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР?

Майстерня пропонує максимально гнучкі умови для співпраці. Клієнти мають можливість особисто привести мобільний пристрій в одну з наших філій. Зручне розташування дозволяє дістатися до необхідної адреси в короткі терміни. Досить часто до нас звертаються також ті клієнти, які проживають в інших населених пунктах. Для того, щоб надати свій смартфон для ремонту, їм необхідно скористатися кур'єрською доставкою. Як правило, доставка мобільного пристрою з будь-якого регіону країни до нашої майстерні займає близько доби. Ремонт в середньому триває близько однієї години. Таким чином, через кілька днів після відправки клієнт отримує повністю справний гаджет.

Як отримати консультацію щодо ремонту айфон 5ц?

У більшості випадків наші клієнти мають можливість отримати консультацію з тих чи інших питань, пов'язаних з ремонтом гаджетів. В даному випадку зовсім не обов'язково відвідувати нашу майстерню. Більшість питань можна вирішити у телефонному режимі або за допомогою електронної пошти, а також месенджерів. Крім цього, на сайті є можливість зворотного зв'язку. Залишивши своє запитання – кваліфікований фахівець відповість на нього відразу після обробки заявки, у мінімально короткі терміни.

Зазначимо, що ремонт айфон 5ц передбачає надання гарантійного обслуговування. Якщо в період дії гарантії гаджет ламається знову, клієнт може розраховувати на надання послуги з безкоштовного виконання ремонтних робіт. При цьому слід зазначити, що подібні ситуації дуже рідкісні серед наших клієнтів.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle