Ремонт телефону Apple iPhone 5S у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 5S З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPHONE 5S У СЕРТИФІКУВАНОМУ СЕРВІС-ЦЕНТРІ МЕГАКОМП

Ремонт iPhone 5s – це послуга, яку надає наш сервісний центр. Необхідно відзначити, що пропоновані ремонтні роботи можуть мати різний ступінь складності. У будь-якому випадку, майстер, який працює в сервісному центрі, зможе впоратися з поставленим перед собою завданням. Це пояснюється тим, що кожен спеціаліст, який є у нас у штаті – це професіонал, який регулярно вдосконалює професійні навички та має великий практичний досвід. До речі, щодня майстри виконують до 20 ремонтів тільки з даною моделлю. смартфона. Ремонт iPhone 5s виконується із застосуванням сучасного обладнання, професійних інструментів та використанням якісних комплектуючих.

ЧОМУ РЕМОНТ IPHONE 5S У НАС ВИГІДНИЙ?

Ми не намагаємось ставити максимальні цінники на ремонтні роботи. При цьому якість послуг, що надаються, не страждає. Кожен фахівець після проведення діагностики гаджета і відповідно визначення поломки – надає клієнту інформацію про вартість ремонту. У зв'язку з тим, що дуже часто до нас звертаються люди з інших міст, вони мають можливість отримати інформацію про ціну ремонту через спілкування з нашим майстром по телефону. Описавши суть проблеми, фахівець оголосить попередню вартість проведення ремонтних робіт.

Як замовити ремонт айфон 5с?

Для зручності клієнтів, гаджет для проведення діагностики та ремонту може бути наданий нам через кур'єрську службу. Буквально за 2-3 дні, Ви отримаєте справний гаджет. Також існує можливість особисто привести свій мобільний пристрій в одну з наших філій. Точні адреси розташування сервісних центрів знаходяться на сайті, у розділі контактної інформації.

Отримати консультацію у фахівця, також можна одним із нижчеописаних способів:

  1. Дзвінок у нашу майстерню, по телефону, розташованому в розділі контактів на сайті.

  2. Подання онлайн-заявки через сайт.

  3. Зв'язок за допомогою месенджерів Viber чи Telegram.

  4. Лист на адресу електронної пошти, яка знаходиться на сайті.

Подібна комунікація дозволяє в мінімальні терміни отримати розгорнуту інформацію про послуги сервісного центру, особливості співробітництва, вартість виконання ремонту та гарантійне обслуговування. Поспілкувавшись із представником сервісного центру, ви переконаєтесь, що ремонт айфон 5с буде проведено якісно.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle