Ремонт телефону Apple iPhone 6 у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 6 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPHONE 6 У ХАРКІВІ НЕДОРОГО І ШВИДКО. ГАРАНТІЯ НА РЕМОНТ АЙФОН 6 ВІД 1 МІСЯЦЯ

Ремонт iPhone 6 – це один із напрямків роботи фахівців нашого сервісного центру. Щодня, майстри ремонтують до 20 моделей пристроїв цієї моделі. Варто сказати, що в майстерню звертаються з різними поломками. Найчастіше фахівці стикаються з необхідністю виконати ремонт iPhone 6, що передбачає заміну дисплея, скла, окремих технічних вузлів - мікрофона, динаміка, батареї живлення, шлейфів і роз'ємів. Робота виконується швидко, якісно та з гарантією. Найчастіше ремонт не займає більше одного дня часу. Залежно від складності поломки встановлюється певний термін гарантійного обслуговування. Якщо в цей період гаджет ламається знову - ми лагодимо пристрій безкоштовно.

ЯК ЗАМОВИТИ РЕМОНТ IPHONE 6?

Надати гаджет для діагностики та виконання ремонтних робіт можна кількома способами. Якщо людина знаходиться в регіоні, то вона може скористатися однією зі служб кур'єрської доставки посилок. Вже наступного дня, відправлений у майстерню смартфон, буде в розпорядженні наших майстрів, які проведуть діагностику та ремонт iPhone 6. У більшості випадків, поломки смартфона Apple iPhone 6 є «типовими» і їх усунення займає до одного дня. Таким чином, з моменту відправки пристрою та його отримання у робочому вигляді проходить 2-3 дні.

Другий спосіб полягає в особистому відвідуванні сервісного центру. Ми маємо кілька філій, зручно розташованих у місті та області, тому людині не складе труднощів самостійно привести смартфон для того щоб був виконаний ремонт Айфон 6.

Чому ремонт айфон 6 потрібно замовити у нас?

У нашому сервісному центрі встановлено сучасне обладнання для діагностики та професійні інструменти, які не лише спрощують роботу майстра, а й роблять її ефективнішою. Після того як ремонт айфон 6 був виконаний, смартфоні не залишається слідів від розтину, що також важливо для подальшого продажу гаджета.

Сервісний центр пропонує для клієнтів безкоштовну консультацію. Описавши проблему, майстер може надати попередній вердикт про поломку. Для того щоб проконсультуватися, необхідно зв'язатися з нами одним із таких способів:

  1. Зателефонувати, розміщеному на сайті.

  2. Залишити онлайн заявку на ремонт iPhone 6.

  3. Надіслати листа на e-mail адресу.

  4. Зв'язатися з нами через Telegram або Viber.

Клієнти, які проживають в інших регіонах України, можуть надіслати на ремонт iPhone 6 через службу доставки Нова Пошта.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle