Ремонт телефону Apple iPhone 6S у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 6S З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕМОНТ АЙФОНІВ 6С У СЕРВІС-ЦЕНТРІ МЕГАКОМП

Ремонт iPhone 6s здійснюється у нашому сервіс-центрі вже понад два роки. Для зручності клієнтів усі філії сервісного центру знаходяться в пішій доступності. Кожна з філій обладнана робочим місцем для одного інженера, майстра, що здійснює компонентний ремонт айфон 6с та інших моделей, а також майстра із заміни скла на iPhone. Комплектуючі та деталі завжди в наявності за будь-якою адресою. Таким чином, кожне з відділень є абсолютно уніфікованим, що дозволяє зробити діагностику та подальший ремонт айфонів 6s протягом дня.

Сайт компанії має спрощений прейскурант із фіксованими цінами та можливістю замовлення будь-якої з послуг у списку всього за кілька секунд. Кожен відвідувач сайту має можливість online-оформлення заявки на зворотний дзвінок, а також запиту на отримання знижки у розмірі -5% та -10%. Заявка включає три поля для заповнення: контактний номер клієнта, ім'я та опис проблеми. Тривалість заповнення інтернет-запиту на сайті займає в середньому 20-30 секунд. Менеджери "МегаКомп" передзвонюють через 1-2 хвилини після отримання замовлення.

Для клієнтів, які звернулися у неробочий час, на нашому інтернет-ресурсі підключено цілодобовий прийом заявок на обслуговування Apple iPhone 6s. Web-менеджер «МегаКомп», Іван, надає консультування відвідувачів сайту з питань діагностування, профілактики після води, перепрошивки, розблокування всіх мобільних моделей пристроїв.

Оформлення та прийом на ремонт Айфона 6с

Ця процедура також є автоматизованою у нашому сервіс-центрі. ПІБ, контактні дані клієнта, інформація про пристрій, а також опис несправності вноситься менеджером до єдиної електронної бази сервіс-центру. Протягом 1 хвилини після оформлення ремонту та погодження нюансів, власнику надається приймальна квитанція з особистими даними, серійним номером апарату та даними про суб'єкта підприємницької діяльності, який прийняв на ремонт айфон 6с у Харкові.

Як доставити несправний пристрій на обслуговування

Для зручності клієнтів існує кілька способів здачі телефону на обслуговування.

Доставка на ремонт кур'єром. Дуже популярна послуга. У штабі сервіс-центру працює логіст, який здійснює забір та доставку мобільної техніки у місті Харкові. Виклик кур'єра здійснюється за попереднім погодженням з менеджерами компанії "МегаКомп". Кур'єр забере Ваш пристрій у будь-якій точці Харкова, видасть квитанцію про прийом та доставить відремонтоване пристрій протягом кількох годин за зручною адресою.

Обслуговування по Новій пошті. Клієнти, які не знаходяться в Харкові, можуть скористатися послугою відправки техніки кур'єрською службою «Нова Пошта». На сторінці послуги представлені інструкції передачі пристроїв, а також ведеться гілка накладних всіх забраних та відправлених посилок, що щоденно оновлюються. Також на сторінці реалізована можливість відправки заявки на ремонт iPhone 6s в Україні Нова Пошта.

Особистий візит до будь-якого відділення мережі. Всі філії сервіс-центру «МегаКомп» мають зручне місцезнаходження, мають інформуючі позначення та покажчики. З картами проїзду до відділень можна ознайомитись на сторінці «Контакти».

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle