Ремонт телефону Apple iPhone 7 у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 7 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ШВИДКО ВИРОБИТИ РЕМОНТ АЙФОН 7?
Ремонт iPhone 7 - одна з найпопулярніших послуг сервіс-центру "МегаКомп". Наприклад, Ви вперше зіткнулися з несправністю свого пристрою і ніколи не зверталися до установ, що здійснюють ремонт айфонів 7 або будь-якого іншого техніки. Як це найчастіше буває, відкриваєте пошуковий браузер із запитом терміново відремонтувати iphone7 і потрапляєте на сайт компанії МегаКомп. У прейскуранті на сторінці відповідної моделі вибираєте послугу, що цікавить, з інформацією про вартість ремонту. Тепер Вам відомі умови усунення несправності. Інформація про ціну та час ремонту завжди є актуальною на нашому ресурсі. Ви можете відправлятися до будь-якої з наших філій без попереднього узгодження, оскільки деталі для обслуговування завжди є в наявності на всі адреси. Для уточнення нюансів, що цікавлять, Ви можете звернутися до нашого online-менеджера, який працює на сайті цілодобово. Вас миттєво проконсультують, а також запишуть на обслуговування у зручний час. Для клієнтів, які бажають перед візитом на ремонт айфона 7, проконсультуватися у телефонному режимі, на сайті опубліковано чотири номери телефону популярних операторів України. Кожен номер є безкоштовним для дзвінків у мережі. Клієнти мають можливість замовлення зворотного дзвінка через кнопку передзвону. Залишіть заявку з контактним номером телефону, вкажіть ім'я, і ​​наші менеджери передзвонять Вам лише за одну хвилину.
 

ЯК ВИЗНАЧИТИ ПОЛОМКУ, НЕ ЗДАЮЧИ У РЕМОНТ АЙФОН 7?

Найбільш поширена проблема Apple iPhone 7 – розбитий екран. Зрозуміло, що в цьому випадку йдеться про такі послуги як «заміна сенсора» або «заміна екрана». Дуже часто симптоми несправності пристрою не вказують на явну поломку того чи іншого компонента, і визначити «вогнище» поломки людині, яка не є фахівцем, є досить проблематичною. Як визначити вартість та терміни ремонту, не здаючи в ремонт айфон 7?
 
— передзвонити нам за будь-яким зручним номером. Швидкий та дієвий спосіб зв'язатися з менеджерами, описати симптоми та отримати точний чи приблизний «діагноз».
 
- Передзвонити нам в telegram. Зручний варіант для громадян, які перебувають за межами України, або для тих, хто не має змоги передзвонити нам по телефону. Наш менеджер здійснить діагностику несправності у Viber.
 
- Зв'язатися з online-менеджером. Опишіть симптоми неполадки в чаті, і наш консультант надасть детальну інформацію про вартість та тривалість її усунення.
 
- Залишіть заявку на консультацію. На сайті опубліковані кнопки «отримати консультацію» для тих, хто бажає, щоб із ним зв'язалися наші менеджери. Ми передзвонимо Вам протягом 1-2 хвилин після надсилання запиту та надамо інформацію про ремонт.
 
- Зв'яжіться з нами у Viber за номером (073) 777-10-08. Дуже популярна форма звернення до нашого сервіс-центру. Всі повідомлення обробляються протягом 2-3 хвилин після надсилання. Клієнт отримує моментальний «діагноз» поломки та інформацію про вартість ремонту айфона 7 у Харкові.
 
— надішліть нам листа на поштову скриньку info@megakomp.com.ua Популярна форма зворотнього зв'язку для корпоративних клієнтів. Ми ведемо постійне листування з клієнтами-юр.особами. Усі листи обробляються протягом 10-15 хвилин.
 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОПЛАТА ЗА РЕМОНТ АЙФОНУ 7? 

Щодня компанія обслуговує від 80 до 100 клієнтів на день. Серед великої кількості тих, хто звернувся, дуже багато клієнтів, які проживають не в Харкові, і не мають можливості особисто відвідати відділення мережі. Також багато клієнтів-підприємств, які працюють за безготівковою системою. Крім того, слід згадати і про клієнтів, які вітають оплату банківськими картками. Зрозуміло, ми цінуємо наших клієнтів і робимо все для їхньої зручності.
 
Готівковий розрахунок. Насамперед, всі відділення мережі, приймають готівку. Будь-який відвідувач, який здав на ремонт айфон 7, може оплатити послуги з його ремонту в момент забору. пристрою із сервісу шляхом розрахунку готівкою.
 
Безготівковий розрахунок за ремонт айфонів 7 для компаній, що працюють лише за безготівковою системою оплати. Після діагностики та виявлення несправності менеджер надає інформацію про вартість обслуговування бухгалтеру нашого підприємства, який формує рахунок та відправляє відповідній компанії-клієнту факсом або на поштову скриньку. Після цього бухгалтерія компанії-акцептора розглядає рахунок та здійснює оплату на банківський рахунок «МегаКомп».
 
Оплата карткою. Ця можливість розрахунку представлена ​​у відділенні на Холодній Горі. Власники банківських карток мають можливість оплатити ремонт iPhone 7 карткою будь-якого банку України та всього світу.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle