Ремонт телефону Apple iPhone 7 Plus у Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 7 PLUS З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPHONE 7 PLUS ЗА АКЦІЙНИМИ ЦІНАМИ В МЕРЕЖІ СЕРВІС-ЦЕНТРІВ МЕГАКОМП

Ремонт iPhone 7 Plus – це одна із найпоширеніших послуг нашого сервісного центру. Припустимо, що ви власник гаджета даної моделі і вперше зіткнулися з ситуацією, що смартфон припинив працювати. Безперечно, виникає закономірне питання – куди звертатися? Щоб заощадити свій час та гроші, рекомендується звертатися до послуг перевірених майстерень, які працюють тривалий час. Саме такою є наш сервісний центр, який надає послуги тривалий час та має у штаті професійних фахівців.

ПРИЧИНИ ЗАМОВИТИ РЕМОНТ IPHONE 7 PLUS У НАС

На нашому сайті представлений прейскурант цін, що дозволяє визначити вартість ремонту при конкретно взятій поломці, а також дізнатися про тривалість виконання ремонтних робіт. Ця інформація дозволить зрозуміти, чому необхідно користуватися послугами саме нашого сервісного центру – ми працюємо швидко і при цьому не встановлюємо «захмарні» ціни.

Окремо слід сказати про фахівців, які виконують ремонт. Ремонт iPhone 7 Plus виконують майстри, які діагностують та ремонтують 10-20 пристроїв на день. Маючи «набиту» руку, їм не важко виконати навіть найскладніший ремонт.

Який ремонт айфон 7 плюс виконується найчастіше?

Як правило, клієнти звертаються з поширеними поломками, спричиненими механічними впливами на мобільне. пристрій. Наприклад, упустивши свій гаджет на асфальт, з великою часткою ймовірності буде пошкоджено дисплейний модуль, який вимагатиме заміни. При серйозніших впливах на смартфон, з ладу можуть виходити комплектуючі - порт, динамік, мікрофон, шлейфу і так далі. Всі ці поломки не є критичними та усуваються швидко.

Щоб отримати консультацію майстра, зовсім не обов'язково їхати до сервісного центру. Достатньо зв'язатися з нами одним із способів:

  1. Зателефонувати вказаному на сайті.

  2. Залишити заявку, після обробки якої спеціаліст майстерні зв'яжеться з клієнтом.

  3. Надіслати листа на адресу електронної пошти.

  4. Зв'язатися з нами через Viber або Telegram.

Описавши ситуацію, майстер зможе попередньо оголосити причину поломки та вартість ремонту. Якщо ви перебуваєте в регіонах, то гаджет можна відправити в сервісний центр службою кур'єрської доставки. Після того, як буде виконано ремонт айфон 7 плюс, мобільний пристрій відправляється назад до свого господаря.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle