Ремонт телефону Apple iPhone X (10) у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE X (10) З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ IPHONE X У ХАРКІВІ БЕЗ НАЦІНОК І ПЕРЕПЛАТ. ДОВЕРЬТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ
 • Ремонт iPhone X – одна з найпопулярніших послуг сервіс-центру «МегаКомп». Щодня наша установа обслуговує 15-20 пристроїв айфон ікс із різними поломками. Для зручності мешканців Харкова, у штаті сервіс-центру працюють кур'єри, які заберуть на ремонт айфон ікс у будь-якому районі міста, та доставлять уже обслужений апарат.
   
  Для користувачів, які знаходяться в інших регіонах, сервіс-центр пропонує обслуговування через службу доставки Нова Пошта. Послуга досить популярна: понад 3000 українців вже відчули її зручність, відправивши на ремонт айфон 10, а також інші пристрою Apple. Інструкції з надсилання, а також відгуки клієнтів, які скористалися доставкою, можна знайти на сторінці.

  З ЯКИМИ ПОЛОМКАМИ ЧАСТІШЕ ПРИНОСЯТЬ НА РЕМОНТ IPHONE X

  З моменту офіційної презентації моделі і до сьогодні (21 лютого 2018 року), майстрами мережі «МегаКомп» відремонтовано вже понад тисячу iPhone 10. Переважна кількість звернень власників пов'язана з пошкодженнями екранів. Не дивно, тому що дисплеї смартфонів від Еппл ніколи не славилися міцністю, а ця модель, як відомо, отримала абсолютно нову матрицю, що працює за технологією Super Amoled. Скло ж, на жаль, не зазнало змін за рівнем міцності, і залишилося таким самим, як і в попередніх моделях. Телефон став гладкішим - як спереду, так і ззаду. Айфон ікс став більш схильний до падінь, що й підтверджується на практиці — 657 тих, хто звернувся, принесли в ремонт iPhone x на заміну скла.

На другій позиції за частотою звернень - послуга "заміна задньої панелі айфон ікс". І причиною цього є все та ж підвищена обтічна пристрою. Фахівці мережі роблять цей ремонт протягом дня. Процедура є досить ресурсомісткою, оскільки передбачає повний аналіз телефону.

На третій позиції — діагностика iPhone X на наявність поломок після падіння, потрапляння вологи та інших фізичних впливів. Цю послугу замовляють користувачі, які бажають переконатись у працездатності свого смартфона. Процедура триває близько 3 годин та надається клієнтам «МегаКомп» на безкоштовній основі.

Відновлення та ремонт iPhone 10 після води

Чищення та профілактика айфон 10 після води також має підвищений попит. Смартфон має рівень захисту IP67, але більшість власників роблять помилку під час занурення телефону у воду, не ознайомившись перед цим з інструкцією з експлуатації. Айфони 10 дійсно не бояться крапель, бризок, нетривалого занурення на невелику глибину, але аж ніяк не тривалого перебування на глибині. Клієнти, що здали на ремонт айфон 10, переконалися в помилковості думки про абсолютну герметичність новинки, що спонукає їх до звернення до «МегаКомп»

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle