Ремонт телефону Apple iPhone 11 у Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 11 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPHONE 11: ЯК УСУНУЮТЬСЯ ТРОЩИНИ ЕКРАНУ

Заміна скла iPhone 11 передбачена як вигідний і простий метод відновити первинний стан гаджета з усіма захисними властивостями його зовнішніх поверхонь, що допоможе запобігти розвитку додаткових неполадок надалі. Саме переустановка скла в короткий термін – це той ремонт iPhone 11 Харків, який дозволить не вдаватися до більш серйозних операцій надалі і тим самим заощадити на процедурах налагодження пристрою та зберегти його оригінальні елементи. У сервіс-центрах "МегаКомп" Вам зможуть надати сучасне обслуговування з ефективністю всіх процесів, сприяючи швидкому поверненню девайсу до його початкового повноцінного стану.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОГО СЕРВІСУ ТА ЗАМІНА ЕКРАНА АЙФОН 11 У ФІЛІЯХ «МЕГАКОМП»

Будь-які неполадки Вашого смартфона можуть бути усунуті в короткий термін, а сумлінність фахівців та якість робіт забезпечать справну функціональність пристрою надовго. Все, завдяки чому заміна скла iPhone 11 або інша маніпуляція з налагодження телефону можуть мати такий ефект, – це наша продумана та зручна для Вас система послуг:

  • Приємні ціни та гнучка система знижок;
  • Короткі та фіксовані терміни ремонту;
  • Гарантія на 3 місяці на проведені маніпуляції та встановлені під час них деталі;
  • Безкоштовна комплексна діагностика;
  • Постійна наявність на власному складі якісних комплектуючих;
  • Зручне місцезнаходження філій мережі та віддалений ремонт з доставкою "Новою поштою".

Як замовити якісний ремонт iPhone 11 Харків

Незалежно від того, чи проживаєте Ви в Харкові або в будь-якій іншій точці України, – заміна екрану Айфон 11 зусиллями професійних майстрів доступна будь-якому власнику телефону в майстернях або через сайт «МегаКомп». Ви можете отримати консультацію фахівців або побачити актуальну тривалість робіт та розцінки на нашому сайті, а також залишити заявку на ремонт через відповідну форму. Ці опції також доступні у телефонному режимі. 

передача смартфона до сервісного центру також може здійснюватися не лише за особистої присутності в одній з філій мережі, а й з кур'єром компанії по столиці або “Новою поштою” з будь-якого населеного пункту.

Звернутися зі своїми питаннями Ви можете у будь-який час доби, скориставшись онлайн-формою зв'язку з оператором на сайті або написавши своє повідомлення у Вайбері, Телеграмі та на нашу електронну пошту.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle