ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 11 PRO З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPHONE 11 PRO: У ЧОМУ ЇЇ КОРИСТЬ ДЛЯ ДИСПЛЕЮ

Заміна скла iPhone 11 Pro створена як багатофункціональна для власника телефону процедура, завдяки якій є можливість і заощадити на перевстановленні більшої системи у вигляді всього модуля екрана, і зберегти заводську матрицю дисплея, якщо пошкодження виключно поверхневі.

У філіях компанії «МегаКомп» на Вас чекають сумлінні фахівці, чиїми зусиллями ремонт iPhone 11 Pro Харків пройде швидко та акуратно, що дасть відразу кілька бонусів. Так, по-перше, в наявні сколи і тріщини не встигне проникнути загроза роботі дисплейного модуля волога та пил. По-друге, тільки сенсорне скло без порушення цілісності здатне надійно захистити екранні системи, здебільшого дозволяючи обмежитися його переустановкою та зберегти початкову матрицю. Крім того, акуратність маніпуляцій гарантує, що в процесі не будуть зачеплені важливі елементи, що могло б викликати нові проблеми.

ЗАМІНА ЕКРАНА AЙФОН 11 PRO ЧЕСНО ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДІАГНОСТИКИ

Однією із застав роботи професійних сервісних центрів, мережа яких і побудована компанією «МегаКомп», є сумлінне виконання робіт з максимальним збереженням справних елементів. І саме комплексна діагностика всіх систем смартфона дозволяє рекомендувати Вам лише необхідні маніпуляції, не нав'язувати зайві послуги та не змінювати працюючі деталі. Завдяки цьому Ви зможете бути впевнені, що заміна скла iPhone 11 Pro із збереженням екранного модуля обов'язково буде проведена при підтвердженні справного стану дисплея. 

А провести навіть поверхневі процедури нашим фахівцям допомагає профільне обладнання, яке за рахунок навичок майстрів компанії та своєї точності забезпечує акуратні маніпуляції. пристроєм відповідно до принципів його заводського складання. 

Як можна заздалегідь обговорити з фахівцями ремонт iPhone 11 Pro Харків

Ми подбали про те, щоб наші клієнти могли отримати велику інформацію про наші послуги, а також персонально порадитися з фахівцем, перш ніж звертатися до сервісу. Представники компанії допоможуть зрозуміти, чим відрізняються установка нового скла та заміна екрану Aйфон 11 Pro або чи варто робити, наприклад, прошивку девайса. Звернутися до нас за консультацією Ви можете найзручнішим для себе способом:

  • замовити зворотній дзвінок на нашому сайті;
  • написати спеціалістам у Вайбер або Телеграм;
  • залишити повідомлення у чаті.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle