Ремонт телефону Apple iPhone 11 Pro Max у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE 11 PRO MAX З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPHONE 11 PRO MAX ЯКІСНО ЗА ДЕНЬ

Заміна скла iPhone 11 Pro Max вважається для деяких власників телефонів не заслуговує на увагу через, як вони можуть припускати, абсолютно не збалансованого співвідношення проблеми та витрат ресурсів на неї. Так, існує думка, що відсутність занадто великих і великих тріщин переустановка сенсорного скла не обов'язкова. При цьому ремонт iPhone 11 Pro Max Київ займе багато часу, як здається з боку, а при незначних дефектах не всі готові цей час виділити. 

Але в сервісних центрах «МегаКомп» Ви дізнаєтесь, як будь-яка процедура може пройти на комфортних для Вас умовах, швидко та якісно, ​​забезпечуючи подальше справне функціонування смартфона. Ми вибудували процеси у своїх майстернях таким чином, щоб забезпечувати кожному клієнту негайний старт робіт і чітко дотримуватись наших фіксованих коротких термінів процедур. 

І ця швидкість не є лише маркетинговим прийомом, який не має нічого спільного з реальністю або забезпечується за рахунок якості та акуратності робіт. Ми подбали про те, щоб чіткі алгоритми, професіоналізм майстрів та спеціалізоване обладнання дозволяли тримати високий рівень якості в майстернях нашої мережі та пропонувати своїм клієнтам важливу та затребувану на сьогоднішній день оперативність послуг.

ПРОФЕСІЙНА ЗАМІНА ЕКРАНА АЙФОН 11 PRO MAX В КОРОТКІ ТЕРМІНИ З ГАРАНТІЄЮ

Встановлення нового модуля дисплея – важлива для нормальної роботи гаджета та комфорту користувача телефону процедура, кожна маніпуляція у якій має бути виконана зразково. Саме тому у сервіс-центрах «МегаКомп» оперативність послуг будується не на втраті уважності до процесу чи недбалого виконання робіт. 

Ми продумали та розрахували кожен етап ремонту, домагаючись акуратного виконання та точних процесів завдяки сумлінності та професіоналізму команди нашої мережі, а також налагодженій роботі спеціального сучасного обладнання. На цій підставі заміна скла iPhone 11 Pro Max в нашій мережі може бути здійснена всього за день, а роботи будуть виконані точно відповідно до технологій заводського складання.

Як дізнатися скільки, триває ремонт iPhone 11 Pro Max

Будь-яким роботам у наших сервіс-центрах передує комплексна діагностика смартфона, а з усіх філій діє єдина система термінів для кожної послуги. Це дозволяє нам, виходячи з необхідного типу ремонту, завжди попередньо Вам вказувати точну тривалість процедур.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle