Ремонт телефону Apple iPhone XR у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE XR З ОБЛІКОМ ДЕТАЛЕЙ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPHONE XR: ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВА ГАРАНТІЯ
 • Заміна скла iPhone xr має на увазі зняття елемента, нездатного виконувати своє функціональне призначення, з наступною установкою нового тачскріна. Однією з основних ознак якісного сервісу є надання гарантійного обслуговування як у проведені роботи, і на встановлені комплектуючі.

  Звернувшись до сервісного центру "МегаКомп", Ви можете розраховувати на комплексний сервіс, починаючи від професійної консультації, безкоштовної діагностики. девайса, включаючи ремонт iPhone xr Харків та закінчуючи тестуванням працездатності всіх систем з подальшим наданням гарантії. Для наших експертів немає нерозв'язних завдань. Кожна наша філія оснащена сучасним обладнанням та вузькопрофільним інструментарієм, що дозволяє виконувати найскладніші роботи, які не під силу іншим майстерням.

  Якщо протягом гарантійного терміну (3 місяці) виявиться повторна поломка, ми усунемо її безкоштовно. Однак на даний момент подібних прецедентів не траплялося.

  ЗАМІНА ЕКРАНА AЙФОН XR З ОФОРМЛЕННЯМ ГАРАНТІЇ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

  Розбився дисплей чи телефон упав у воду, після чого на сенсорі з'явилися плями? Не біда! Дипломовані інженери сервісного центру «МегаКомп» усунуть неполадки та виконають ультразвукове чищення. Заміна скла iPhone xr або його дисплея після залиття водою або механічних пошкоджень виконується із застосуванням оригінальних комплектуючих, які постачає нам безпосередньо виробник. Усі роботи виконуються за унікальними алгоритмами з ювелірною точністю. У результаті клієнту повертається працюючий смартфон, на вигляд якого неможливо встановити, що він побував у ремонті.

  Протягом 24 годин від моменту закінчення відновлювальних робіт Ви можете оформити електронну альтернативу паперової гарантії на нашому офіційному сайті.

  Чи можна отримати консультацію перед тим, як замовити ремонт iPhone xr Харків

  Надання нашим клієнтам всебічної інформації щодо сервісу, що надається нами, є пріоритетом. Для того, щоб отримати професійну консультацію щодо робіт, які ми проводимо, будь то заміна екрану iPhone xr або ремонт камери, а також їх тривалість та вартість, Ви можете зв'язатися з операторами нашого колл-центру. Зручними способами комунікації є:

  • Вайбер;

  • Телеграм;

  • Послуга «зворотний дзвінок»;

  • Чат на веб-сайті.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle