Ремонт телефону Apple iPhone XS у Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE XS З ОБЛІКОМ ДЕТАЛЕЙ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPHONE XS: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТРІСНУВ ЕКРАН
 • Заміна скла iPhone xs – це чудова альтернатива покупці нового смартфона у тому випадку, коли на дисплеї Вашого девайсу з'явилися численні тріщини. Ефективність цієї процедури залежить від того, наскільки кваліфікованим є майстер, який здійснює ремонт iPhone Харків. У сервісному центрі «МегаКомп» працюють виключно дипломовані інженери, які мають великий досвід та регулярно підвищують свою кваліфікацію шляхом відвідування тематичних семінарів. Тому, якщо Ви сіли на девайс або випадково випустили його з рук, — вирушайте до найближчої філії нашого сервісного центру.

  Місцезнаходження наших представництв із зазначенням адреси, графіка роботи, а також інша корисна інформація представлені на нашому офіційному сайті.

  6 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ ТОГО, ЩОБ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ЗАМІНУ ЕКРАНУ АЙФОН XS У СЦ «МЕГАКОМП»

  Незалежно від того, чи цікавить Вас заміна скло iPhone xs, мікрофона, перепрошивка девайсу або відновлення центральної плати поле контакту з рідиною з профілактичним чищенням, у сервісному центрі "МегаКомп" Ви можете розраховувати на професійний сервіс європейського рівня.

  Серед існуючих у столиці майстерень, послуги, які ми надають, мають незаперечні переваги, серед яких можна виділити:

  • адекватну вартість;

  • Висока швидкість ремонту;

  • Надання гарантії на 3 місяці на встановлені деталі та виконану роботу;

  • Безкоштовну діагностику;

  • Наявність власного складу запчастин високої якості;

  • Зручне розташування наших представництв.

  Як можна замовити ремонт iPhone xs Харків

  У більшості випадків, внаслідок порушення цілісності дисплея здійснюється заміна екрану Айфон xs, яку Ви можете замовити особисто, відвідавши будь-яке відділення сервісного центру «МегаКомп».

  Майстер після діагностичного обстеження поінформує Вас про технічний стан девайса, встановлених поломках та запропонує Вам способи їх усунення. 95% несправностей усуваються протягом дня. Надіслати свій гаджет до нас можна також за допомогою кур'єрської доставки. Обслуговування клієнтів, які мешкають за межами Харкова, здійснюється за допомогою «Нової Пошти». Деталі щодо нашого сервісу Ви можете дізнатися, поставивши запитання у Вайбері або Телеграм.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle