Ремонт телефону Apple iPhone XS Max у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ IPHONE XS MAX З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЗАМІНА СКЛА IPHONE XS MAX, А ТАКОЖ УСУНЕННЯ ІНШИХ ПОЛОМОК ЗА ОДИН ДЕНЬ
 • Заміна скла iPhone xs Max може знадобитися в самий невідповідний момент. Важко уявити, як сьогодні можна обійтися без функціонального девайсу хоча б один день. І, як тільки трапляється поломка, власник починає шукати, де можна замовити ремонт швидко та якісно.

  Якщо на дисплеї Вашого смартфона утворилася тріщина, а сенсор перестав реагувати на дотик, - негайно звертайтеся до сервісного центру "МегаКомп". Наші фахівці чудово розуміють значення мобільного пристрою для сучасної людини, тому прикладуть усі свої знання, щоб у стислий термін відновити його працездатність.

  У нас є все необхідне, щоб за кілька годин повернути власнику пристрій, що повністю функціонує, а на встановлені комплектуючі та виконані роботи надати гарантію на 3 місяці.

  Розбився екран, телефон не вмикається, всередину корпусу потрапила рідина, перестала функціонувати камера? Для наших експертів немає поломок, які становили б для них складність.

  ЧИ ДОМОЖЕ ЗАМІНА ЕКРАНА АЙФОН XS MAX ПОВЕРНУТИ ДЕВАЙС ДО ЖИТТЯ ПІСЛЯ ЗАЛИТТЯ ЙОГО РІДИНОЮ

  На відміну від механічних пошкоджень, будь-яка рідина є найгрізнішим та прихованим ворогом для сучасних смартфонів. Як би Ви не протирали девайс після його падіння у ванну або залиття чаєм, волога, з високою ймовірністю, проникне всередину корпусу і поступово руйнуватиме девайс зсередини.

  Запорукою успіху ремонтних робіт стане той факт, наскільки швидко Ви звернетеся до сервісного центру «МегаКомп». Нашими майстрами буде проведено комплексну діагностику, сушіння або профілактику після води і, при необхідності, заміну скла iPhone xs Max. Результатом наших зусиль стане повністю функціонуючий гаджет.

  Щоб Ви змогли якнайшвидше дістатися до нас, ми розмістили свої представництва у Харкові та області, недалеко від великих транспортерних розв'язок.

  Як дізнатися ціну на ремонт iPhone xs Max Харків

  Вартість будь-яких ремонтних робіт, які ми проводимо, будь то заміна екрану Айфон xs Max, ремонт динаміка або встановлення нової батареї, вказана на офіційному сайті в прейскуранті. Проте лише на підставі безкоштовної діагностики озвучується вартість наших послуг. На запитання, які Вас цікавлять, готові відповісти оператори нашого колл-центру та онлайн-менеджер.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle