РЕМОНТ СМАРТФОНІВ LG У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Ремонт смартфонів LG у Харкові

Навіть найякісніша і найсучасніша техніка згодом виходить з ладу. Саме тому так важливо своєчасно звернутися до фахівців, які проведуть діагностику та обслуговування. Компанія «МегаКомп» пропонує ремонт телефонів LG у Харкові будь-якої складності. Тут працюють досвідчені майстри, які володіють відповідними знаннями та навичками для обслуговування техніки незалежно від складності. Фахівці готові виконати роботи швидко із дотриманням стандартів якості.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

Часті несправності телефонів LG

Як і будь-яка інша техніка, смартфони LG з часом втрачають свою робочу ефективність та колишню продуктивність. Багато користувачів стикаються з гальмуванням девайсу, втратою функціональності та іншими неприємними явищами. Щоб вирішити проблему, слід звертатися до професійного сервісного центру. Майстри готові провести швидкий огляд та діагностику, щоб визначити причини несправності, усунувши їх із збереженням функціональності мобільного телефону.

Найчастіше користувачі стикаються з такими несправностями смартфона LG у процесі експлуатації:

 • поломки сенсора. Сенсорний екран може зламатися через удари, падіння, вологи. Через це він перестає реагувати на натискання чи неправильно функціонує. Щоб уникнути погіршення ситуації, проводиться заміна сенсора LG із бездоганною працездатністю.
 • Чи не працює екран. Це може бути пов'язане з поломкою шлейфу, який відповідає за формування зображення. Якщо сталася поломка, необхідно замінити екран на новий. Фахівці підключать усі з'єднання, що забезпечить необхідну функціональність пристрою.
 • Інші дрібні поломки. Вони можуть бути пов'язані з порушенням динаміки або мікрофона, поломками кнопок, роз'ємів. Усі ці проблеми легко вирішити, якщо вчасно звернутися до майстрів.

Сервісний центр LG у Харкові готовий надати оперативне обслуговування та якісний ремонт зламаного гаджета. Високий професіоналізм співробітників дозволяє виконувати роботи з мінімальними витратами клієнта.

Коли потрібний професійний ремонт смартфона LG?

Ремонт телефонів LG може знадобитися в різних ситуаціях. З цією необхідністю стикається кожен, тому важливо вчасно звернутися до професійного сервісу. Вжити будь-яких дій самостійно не рекомендується, оскільки це може лише посилити ситуацію.

Звертатися до фахівців варто у таких випадках:

 • телефон потрапив у вологе середовище – волога негативно впливає на роботу всіх мікросхем та деталей, правильно просушити пристрій зможуть лише досвідчені спеціалісти за допомогою спеціального обладнання;
 • поява смуг та артефактів на екрані – це говорить про несправність контактів дисплея, тому без допомоги фахівців не обійтись;
 • порушення роботи динаміків, мікрофона – щоб виявити причини несправності необхідно провести діагностику за допомогою спеціального обладнання;
 • проблеми із зарядним пристроєм – це поширена поломка, пов'язана з порушенням функціональності електронних компонентів;
 • довільне відключення гаджета - може знадобитися перепрошивка або ремонт материнської плати.

Тільки професіонали зможуть забезпечити якісний сервіс для смартфона LG в Україні, повертаючи функціональність зламаному гаджету.

Чому слід звернутися до фахівців?

Компанія "МегаКомп" готова запропонувати високоякісне професійне обслуговування телефонів LG. Серед переваг співробітництва:

 • оперативність виконання;
 • індивідуальний підхід;
 • використання оригінальних запчастин;
 • широкий спектр послуг;
 • доступні ціни;
 • вигідні умови співробітництва.

Щоб замовити ремонт LG у Харкові, достатньо звернутися за контактним номером або залишити заявку. Фахівці "МегаКомп" завжди готові відповісти на всі питання, допомогти з обслуговуванням техніки LG незалежно від складності.

Як оформити замовлення на ремонт LG

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (безкоштовно з усіх операторів України
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки LG. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів LG

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle