РЕМОНТ MEIZU У ХАРКІВІ: ЗАМІНА СКЛА, ЕКРАНА, БАТАРЕЇ

Сервісний центр «МегаКомп» на сьогоднішній день займає одну з провідних ніш на ринку ремонту та обслуговування цифрових електронних пристроїв у місті Харків. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісний негарантійний ремонт техніки Meizu за доступними цінами у Харкові та Харківській області. Наша майстерня обладнана всім необхідним сучасним обладнанням та професійними інструментами, що дозволяє виконувати досконалу глибоку діагностику та точний ремонт смартфонів та планшетів Meizu. Сервісні інженери мають багатий досвід роботи та високу професійну категорію. Ми скрупульозно виконуємо роботу та відповідально ставимося до своїх обов'язків, тому ми сміливо даємо гарантію на всі свої роботи та комплектуючі запчастини, що використовуються в ремонтних роботах.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

РЕМОНТ СМАРТФОНІВ МЕЙЗУ ВСІХ МОДЕЛЕЙ

Найбільш поширені причини звернення до сервісного центру

Причини поломки смартфона марки Meizu можуть мати найрізноманітніший характер. З них можна виділити кілька найбільш актуальних і поширених:

 • Механічні пошкодження. У цій поломці найчастіше виходить з ладу дисплейний модуль та елементи корпусу телефону.
 • Контакт із водою. Ця проблема вимагає негайного втручання фахівців, щоб уникнути окислення елементів системної плати телефону. Ремонтні роботи залежать від складності поломки і можуть включати як просто чистку, так і ряд комплексних робіт із заміною декількох комплектуючих.
 • Заміна роз'єму заряджання. У процесі експлуатації телефону саме порт зарядки найчастіше використовується. Тому роз'єми розхитуються, ламаються, забруднюються.
 • Заміна акумулятора. У процесі природного зношування відбувається зниження ємності АКБ, телефон швидко розряджається або не реагує на заряд.

До нас часто звертаються люди, з необхідністю виконати ремонт телефону Мейзу, у яких зношені чи поламані окремі комплектуючі, такі як: динамік, мікрофон, лоток sim-карти та інших.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками запчастин, завдяки чому у нашому арсеналі завжди фірмові комплектуючі, а терміни та ціни на ремонт максимально короткі та низькі.

Ремонт смартфонів мейзу

Етапи ремонту телефонів Meizu

Як тільки пристрій потрапляє до нас у сервіс на ремонт, насамперед проводиться досконала діагностика, що дозволяє визначити всі явні та приховані дефекти. Діагностика необхідна розуміння, які види робіт потрібні, терміни виконання і вартості. Далі наші менеджери зв'язуються з вами для узгодження робочих моментів і лише після узгодження наші майстри приступають безпосередньо до усунення несправностей. Після закінчення ремонтно-відновлювальних робіт проводиться тестування пристрою на нормальне функціонування всіх вузлів і тільки після цього пристрій готовий до видачі. Наші менеджери зв'язуються з вами та запрошують забрати пристрій із ремонту. При отриманні техніки ми надаємо гарантійний талон, після чого ви сплачуєте за послуги.

Як оформити замовлення на ремонт Meizu

Ми прагнемо економити ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати до гарячої лінії 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України), (095) 061-58-93, (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Meizu. Чекаємо Вас!

Вартість послуг з ремонту телефонів Meizu

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle