РЕМОНТ MEIZU 15 M881Q у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU 15 M881Q З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU 15 ПРОТЯГОМ ДНЯ

Заміна скла Meizu 15 рекомендована до виконання у таких випадках:

  1. Поява на екрані механічних пошкоджень у вигляді тріщин та сколів;

  2. Сенсорне скло не реагує на дотик;

  3. Зображення стало нечітким або розмитим;

  4. Зображення повністю зникло.

Ваш гаджет випав з рук і на екрані з'явилися сколи, або Ви особисто переконалися в шкоді алкоголю, чи випадково заливши свій девайс вином? Заміна скла Meizu 15 у межах сервісного центру «МегаКомп» стане тим єдиним правильним рішенням, яке дозволить відновити втрачену функціональність Вашого гаджета.

Дипломовані інженери відповідально та оперативно підходять до вирішення завдань будь-якої складності, тому заміна скла Мейзу 15 не триватиме багато часу. Буквально наступного дня Вам повернуть повністю відновлений смартфон із гарантією на встановлений новий сенсор та виконану роботу.

РЕМОНТ MEIZU 15: ПРОБЛЕМИ З АКУМУЛЯТОРНОЮ БАТАРЕЄЮ

Серед проблем, з якими стикаються фахівці сервісного центру «МегаКомп», найбільш поширеною є неможливість заряджання або швидка втрата батареї заряду. Безплатна діагностика, що проводиться нами, дозволяє максимально коректно встановити причину збою. Найчастіше несправність викликана такими поломками, як:

  1. Несправність контролера живлення;

  2. Проблеми із роз'ємом;

  3. Вичерпання АКБ свого експлуатаційного ресурсу.

Кожна філія сервісного центру "МегаКомп" має власний склад запчастин. У разі неможливості відновлення втраченої функції, зношена деталь замінюється на нову, а на ремонт Meizu 15, так само як і встановлені оригінальні комплектуючі, надається гарантія на 3 місяці.

Професійна заміна екрану Meizu 15 у Харкові

Найбільш чутливою до механічних пошкоджень частиною сучасного девайсу є екран. У разі виявлення неполадок Вам достатньо принести свій гаджет до найближчого представництва сервісного центру «МегаКомп». Спочатку нами буде проведено глибоку діагностику девайсу, за результатами якої буде виконано заміну екрану Meizu 15, а власнику буде надано безкоштовну консультацію щодо його подальшої експлуатації.

Відгуки клієнтів:

Сервіс-центр МегаКомп мені порадив друг, поміняли батарею на телефоні Meizu 15 за 30 хвилин. Раджу всім, хто шукає тлумачний сервіс

Корнієнко Дмитро

5/5