Ремонт телефонів Meizu 15 Lite в Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU 15 LITE M871Q З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU 15 LITE: СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДІАГНОСТИКА

Заміна скла Meizu 15 Lite з гарантією якості та за прийнятною ціною завжди доступна для мешканців Харкова та Харківської області. Звернувшись за допомогою до досвідчених майстрів сервісного центру «МегаКомп», Ви не тільки маєте можливість відновити працездатність свого гаджета, але також вигідно заощадити на комплексному сервісі. Після того, як Ваш смартфон потрапляє до наших майстрів, девайс проходить безкоштовне діагностичне обстеження. Отримані результати дозволяють інженеру визначитися із подальшою стратегією ремонтних робіт.

Клієнту озвучуються виявлені несправності та вартість відновлювальних заходів, після чого виконується заміна скла Meizu 15 Lite з використанням оригінальних комплектуючих або якісних копій. Замовляючи послугу заміна скла Мейзу 15 Лайт у сервісному центрі «МегаКомп», Ви отримуєте професійне обслуговування, прозорі ціни та гарантію на виконану роботу.

ЯК ДОСТАВИТИ НА РЕМОНТ MEIZU 15 LITE У МАЙСТЕРНУ «МЕГАКОМП»

Сервісний центр «МегаКомп» включає мережу філій, що знаходяться в місті Харкові та області. Якщо Ваш девайс вийшов з ладу без очевидних причин, впав у воду або був випадково здавлений у сумці, негайно звертайтеся до нашого представництва. Замовити ремонт Meizu 15 Lite також мають змогу мешканці Харківської області. Несправний девайс можна відправити в нашу майстерню за допомогою Нової Пошти або інших служб кур'єрської доставки.

Оплата виконаних ремонтних робіт проводиться післяплатою або банківським переказом на рахунок нашої компанії.

Скільки коштуватиме заміна екрану Meizu 15 Lite

Сервісний центр «МегаКомп» регулярно займається удосконаленням якості послуг. Якщо на дисплеї Вашого смартфона з'явилися тріщини, кольорові плями або сенсор перестав коректно працювати, Ви можете отримати безкоштовну консультацію щодо можливих причин несправності та вартості послуги заміна екрану Meizu 15 Lite, не залишаючи квартири. Просто зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом:

  1. Вайбер або Телеграм;

  2. Дзвінок по одному із зазначених на офіційному сайті телефонних номерів;

  3. Повідомлення на нашу електронну пошту.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle