РЕМОНТ MEIZU 15 PLUS M891Q У Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU 15 PLUS M891Q З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU 15 PLUS: СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПЕРЕДОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Заміна скла Meizu 15 Plus виконується дипломованими інженерами центру "МегаКомп" протягом 1 дня. У своїй роботі ми використовуємо унікальну технологію ОСА, що дозволяє усунути дефекти, що утворилися на поверхні дисплея. Необхідно відзначити, що заміна скла Meizu 15 Plus із застосуванням ОСА плівки може здійснюватися лише вузькоспеціалізованими майстрами в межах спеціальної лабораторії за допомогою дорогого обладнання.

Після того, як ремонт Meizu 15 Plus завершено, майстер повертає відремонтований гаджет власнику, а на виконані роботи та встановлені деталі надає тримісячну гарантію.

ПРОФЕСІЙНА ДІАГНОСТИКА – Запорука ТОГО, ЩО РЕМОНТ MEIZU 15 PLUS БУДЕ ВИКОНАНО ЯКІСНО

Діагностика девайса дозволить майстру визначити поточний стан смартфона, усунути причину поломки та ефективно її усунути. Внаслідок падіння, на тачскріні девайса часто з'являються тріщини. Тільки після ретельного огляду внутрішніх компонентів фахівець може зробити висновок щодо того, чи потрібна заміна скла Мейзу 15 Плюс або необхідно замінити весь дисплейний модуль.

Залежно від того, наскільки кваліфіковано, а також оперативно проведено, залежить подальша функціональність Вашого гаджета. У середньому, спеціалісту сервісного центру "МегаКомп" потрібно від 10 до 15 хвилин на встановлення діагнозу.

Заміна екрану Meizu 15 Plus: причини несправності

Вихід з ладу дисплея найчастіше викликаний такими факторами, як:

• Падіння гаджета з висоти;

• Попадання рідини;

• Програмний збій.

Серед перерахованих причин найбільшу небезпеку представляє контакт з рідиною, оскільки волога може призвести не тільки до замикання, а й до розвитку корозійного процесу на материнській платі чи шлейфах. Щоб не допустити розвитку таких ускладнень, Вам необхідно негайно звернутися до сервісного центру «МегаКомп». Наші експерти виконають профілактику девайса після води, а у разі неможливості відновлення працездатності дисплея, буде здійснено заміну екрану Meizu 15 Plus на оригінальний аналог.

Всі наш сервісний центр розташований в безпосередній близькості до транспортних розв'язок та станції метро. Альтернативним рішенням, за неможливості особисто відвідати нашу майстерню, стане відправка девайсу за допомогою служби кур'єрської доставки.

Відгуки клієнтів:

До сервісу МегаКомп щодо ремонту смартфонів претензій немає, телефон Meizu 15 Plus в порядку.

Шерстяков Володимир

5/5