РЕМОНТ MEIZU 16TH M882H у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU 16TH M882H З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU 16 ШВИДКО І ЗА КРАЩОЮ ЦІНОЮ У ХАРКІВІ

Заміна скла Meizu 16 залишається найбільш затребуваним видом ремонту, оскільки саме цей елемент найбільш вразливий до механічних пошкоджень та контакту з водою. Існує ряд поломок, за якими ремонт Мейзу 16 Харків позбавить Вас необхідності купувати новий девайс:

• Поява тріщин та сколів;

• Повна чи часткова відсутність реакції на дотику;

• Наявність на сенсорі плям.

Відновити зовнішню естетику та працездатність смартфона допоможуть кваліфіковані інженери сервісного центру "МегаКомп". Для нас неприпустимо, щоб наші клієнти по кілька днів обходилися без власного девайсу. Саме з цієї причини всі ремонтні роботи виконуються максимально швидко, без втрати якості, що підтверджує гарантія на 3 місяці.

Ознайомившись із прайс-листом, представленим на сайті, Ви зайвий раз переконаєтесь у демократичності наших цін.

ЧОМУ ЗАМІНА ЕКРАНА МЕЙЗУ 16 ПРОВОДИТЬСЯ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ДІАГНОСТИКИ

Існує несправності, які призводять до того, що екран перестає працювати. Наприклад, некоректне налаштування телефону, збій у роботі підсвічування, порушення цілісності шлейфу відбиваються на функціональності екрана.

Встановити точно, чи потрібна заміна екрану Мейзу 16 або проблема має інше джерело, можна тільки за результатами діагностики. Ця процедура, тривалістю не більше 15-20 хвилин, у сервісному центрі "МегаКомп" надається безкоштовно. У результаті Ви точно знатимете, що спричинило збій у роботі гаджета, а майстер проінформує Вас про те, як несправність можна усунути.

Чому ремонт Мейзу 16 Харків довіряють нам

У місті існує багато майстерень, що надають широкий спектр послуг та орієнтовані на відновлення смартфонів. Однак сервісний центр «МегаКомп» займає лідируючі позиції через сукупність наступних переваг:

• Зручне місцезнаходження;

• Надання гарантії на встановлені деталі та виконані роботи;

• Склад власних запчастин класу «Original» та «Copy»;

• Доступні ціни.

У будь-якій нашій філії працюють досвідчені майстри, які використовують спеціалізований інструментарій та сучасне обладнання, що дозволяє виконувати будь-який вид ремонту, будь то заміна скла Meizu 16 або відновлення після води, в стислий термін.

Відгуки клієнтів:

Не знаю точних імен майстрів, що роблять ремонт телефонів на Холодній Горі, хочу їм подякувати за хорошу роботу та побажати успіхів у вашій роботі! 

Аністратов Петро

5/5