РЕМОНТ MEIZU 16TH PLUS M892Q у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU 16TH PLUS M892Q З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU 16 PLUS ЕКОНОМНІШЕ, НІЖ КУПІВЛЯ НОВОГО ГАДЖЕТУ

Заміна скла Meizu 16 Plus - це те, що найчастіше пропонують зробити майстри сервісного центру "МегаКомп" у разі механічного пошкодження тачскріну. Наші експерти щодня стикаються з несправностями, спричиненими падінням девайсу, тому розробили спеціальний алгоритм, який дозволяє без зайвих затримок виконати ремонт Мейзу 16 Плюс Харків. Таким чином, витративши незначну суму грошей, Ви через кілька годин з моменту звернення до нас зможете знову насолоджуватися функціональністю свого смартфона.

РЕМОНТ АБО ЗАМІНА ЕКРАНА МЕЙЗУ 16+?

Багато несправностей, пов'язаних з дисплеєм, мають схожі ознаки і візуально визначити, у яких випадках необхідна заміна скла Meizu 16 Plus, а коли тільки встановлення нового екрана вирішить проблему, неможливо. У таких ситуаціях інженери сервісного центру МегаКомп застосовують діагностичне обстеження телефону з використанням спеціального обладнання. Процедура тривалістю не більше 20 хвилин дозволяє зі 100% впевненістю встановити причину поломки.

Нашим клієнтам надається можливість, не відвідуючи нашу майстерню, проконсультуватися щодо проблем з роботою дисплея. Описати симптоми несправності та отримати професійні рекомендації Ви можете у нашого онлайн-менеджера. Задати питання щодо вартості ремонтних робіт та їх тривалості, Ви можете нашим менеджерам, зв'язавшись з ними будь-яким зручним для Вас способом:

• Вайбер або Телеграм;

• Послуга «зворотного зв'язку»;

• Електронна пошта.

Чи можна замовити ремонт Мейзу 16 Плюс Харків жителям інших міст

Географія наданих послуг охоплює всю Україну. Обслуговування клієнтів, які мешкають за межами Харкова, здійснюється за допомогою «Нової Пошти». У кожній нашій філії завжди є необхідні комплектуючі, завдяки чому більша частина несправностей усувається в той же день. Після того, як заміна екрану Мейзу 16+ буде виконана та перевірена працездатність девайса, смартфон із гарантією терміном 3 місяці повертається замовнику аналогічним способом.

Оплата у разі здійснюється банківським переказом на реквізити сервісного центру «МегаКомп». Протягом доби після закінчення ремонту клієнт може оформити гарантію в електронному вигляді на сайті компанії.

Відгуки клієнтів:

Найкращий ремонт телефонів - у Харкові! Була проблема з динаміком Meizu 16TH Plus, хотів поміняти, а хлопці просто почистили все! ПРАЦЮЄ! Ціна копійки, а в результаті – повністю робочий телефон! Я дуже задоволений!!

Зуборєв Антон

5/5