Ремонт Meizu 17 у Харкові та по Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU 17 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до нас до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU 17 ОКРЕМО ВІД МОДУЛЯ ЕКРАНА

Ремонт Мейзу 17 у Харкові

Заміна скла Meizu 17 безсумнівно вигідна для будь-якого власника гаджета, адже при появі на дисплеї подряпин, сколів і тріщин більше немає необхідності встановлювати заново весь екран цілком, що вийде набагато дорожче і при цьому передбачає більш ґрунтовне втручання в конструкцію смартфона. Але деякі майстри можуть спробувати без встановленої необхідності провести встановлення нового дисплейного модуля і ще й не повертати власнику вилучений елемент. А ось професійний і сумлінний ремонт Мейзу 17 передбачає обов'язкове узгодження робіт з власником пристрою після діагностики девайсу і згодом повернення комплектуючих, що вилучаються в ході ремонту.

Екран нового Мейзу формату AMOLED, але це покриття не захищає модуль від пошкоджень на всі сто. Більш того, безрамковий дисплей з діагоналлю 6,6 дюйма при своїх значних габаритах має підвищений ризик поверхнею такої площі невдало впасти або отримати удар іншим предметом.

Професійні фахівці «МегаКомп» постійно розвивають свої навички та регулярно освоюють особливості конструкції нових телефонів, тому ми готові надати Вам якісний ремонт нових моделей одразу після їхнього виходу. Тому Ви можете не переживати, якщо заміна скла Meizu 17 буде потрібно вже в перші дні після придбання новинки, адже ми виконаємо роботи акуратно і зі збереженням оригінального екрану.

ЗАМІНА ЕКРАНА МЕЙЗУ 17 – ПРОТИ ПРОЦЕДУРИ ТА ГАРАНТІЯ НА НІЇ

У СЦ "МегаКомп" акуратний ремонт з подальшою гарантією на довговічну роботу дисплея виконується в день отримання інженерами пристрою та в середньому за кілька годин або протягом дня. При цьому оперативність не знижує якість робіт, а тривалість маніпуляцій завжди застерігаємо заздалегідь. Саме заміна екрану Meizu 17 пройде не тільки невідкладно, а ще й буде проведена за півдня.

Послуги зі встановлення нового дисплея у СЦ «МегаКомп» мають такі вигоди: 

  • безкоштовна 15-хвилинна діагностика всього смартфона;
  • забезпечення постійної наявності на складах у кожній філії мережі комплектуючих для різних гаджетів;
  • сумлінна заміна екрану Мейзу 17 виконується протягом 5 годин;
  • підкріплення якості результату робіт нашою гарантією.

Професійний та оперативний ремонт Meizu 17 у сервісних центрах "МегаКомп" по Харкову та області здивує Вас своєю якістю та сумлінністю.

Відгуки клієнтів:

Розбила скло на Meizu 17 Pro. Віддала у майстерню МегаКомп замінили за 3 години. Телефон як новий, і ціна приємно здивувала. Квитанція №8345. Чудовий сервіс! Рекомендуватиму знайомим.

Ольга Олександрівна

5/5