Ремонт MEIZU 17 PRO в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU 17 PRO З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА ЕКРАНА МЕЙЗУ 17 ПРО – ПІСЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТА ВАШОЇ УГОДИ

Заміна дисплейного модуля Meizu 17 Pro

До найбільш поширених проблем сенсорних телефонів можна віднести крихкість екрана. При найменшому натисканні або ударі на екрані телефону відразу з'являються дефекти, плями, спотворення.

Сервісний центр МегаКомп акуратно та швидко виконає заміну екрану Мейзу 17 Про у Харкові.

Етапи проведення робіт

Перше та найголовніше – це досконала глибока діагностика телефону. На етапі діагностики майстер виявляє всі явні та приховані дефекти, що дозволяє точно визначити несправність, терміни виконання ремонтних робіт та ціну. Наша майстерня обладнана сучасним обладнанням та інструментами, а сервісні інженери знають усі тонкощі роботи з телефонами марки Meizu.

Наступним етапом ми погоджуємо з вами ремонтні роботи, терміни, вартість і лише після вашого підтвердження приступаємо до робіт. Наосліп вам ніхто не пред'явить. Кожен етап роботи узгоджується з вами, а статус ремонту можна перевірити спеціальною опцією на нашому сайті.

Також при заміні екрану Meizu 17 Pro, на вибір можемо запропонувати оригінальний дисплейний модуль або його високоякісний аналог, різниці, крім ціни, ви не відчуєте.

Після виконання всіх ремонтних робіт проводиться тестування телефону на нормальні показники роботи, і тільки після цього телефон готовий до видачі.

Наші послуги ви оплачуєте після отримання повністю робочого телефону.

Звернувшись до нашого сервісного центру МегаКомп, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування телефону Meizu 17 Pro. Чекаємо Вас!

Відгуки клієнтів:

Чудові хлопці! Швидко та якісно відремонтували мій Мейзу 17 Про. Замінили дисплейний модуль! Рекомендую.

Сергій Олександрович

5/5