РЕМОНТ MEIZU M10 M918H у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M10 M918H З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Ремонт телефонів MEIZU M 10 у Харкові
Ремонт Meizu M10 МегаКомп

Якщо ви шукаєте ремонт телефону Meizu M10 у Харкові, то звернулися за адресою. Сервісний центр МегаКомп понад 10 років займається ремонтом телефонів усіх моделей та брендів. Телефони китайської марки Meizu представлені широким модельним рядом та ціновим діапазоном. Відрізняються високою якістю та низькою ціною, ці поєднання підкорили серця багатьох людей. Що робити, коли улюблений телефон починає давати збої в роботі? Звичайно ж, звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть у найкоротший термін усунути неполадки та повернути вам робочий телефон.

Переваги нашого сервісного центру – це золоті руки наших майстрів. Ретельно та акуратно виконують свою роботу «як для себе», знають усі нюанси та тонкощі в усуненні будь-яких неполадок Мейзу М10. Наша майстерня обладнана за останнім словом техніки, точні інструменти та обладнання відповідають усім світовим стандартам ISO. Будьте впевнені, ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволеними нашим сервісом.

Найпоширеніші проблеми телефону Meizu M10

  • Розхитане гніздо заряджання. Шнур бовтається у роз'ємі, телефон не заряджається;
  • Заміна АКБ. Як правило, через 2 роки використання телефону акумулятор починає втрачати ємність і поступово повністю перестає тримати заряд;
  • Розбитий екран телефону. Чи не працює сенсора, дефекти зображення;
  • Злетіла прошивка. Телефон зависає та глючить;
  • Контакт із рідиною. Часткова чи повна втрата працездатності;
  • Телефон не ловить мережу, не чути співрозмовника, співрозмовник не чує вас та інші несправності.

 

Немає таких проблем, які б не змогли вирішити наші сервісні майстри. Всім нашим клієнтам ми надаємо безкоштовну діагностику, під час якої виявляються всі видимі та приховані дефекти, та визначаються методи їх усунення з подальшою гарантією на виконані роботи. Ми безпосередньо співпрацюємо з постачальниками, що дає можливість встановлювати невисокі ціни на запчастини.

Відгуки клієнтів:

 Швидко та якісно відремонтували мій Мейзу М10 Замінили дисплейний модуль! Квитанція №7490 Рекомендую до співпраці.

Ігор Чайка

5/5