Ремонт телефонів Meizu M2 Mini (M2) у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M2 MINI (M2) M578CA/M578CE/M578MA З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ОПЕРАТИВНИЙ РЕМОНТ MEIZU M2 MINI У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ. СЕРВІС-ЦЕНТР МЕЙЗУ М2 МІНІ

Наслідуючи модні течії, компанія Meizu стала розробляти і випускати спрощені копії своїх вже розкручених флагманських гаджетів. Наприклад, нещодавно на прилавки магазинів потрапив смартфон Meizu M2 mini, і приставка mini свідчить зовсім не про компактні розміри. По суті, перед нами все той же М2, тільки в трохи зменшеному варіанті. Відповідно, ремонт мейзу м2 міні багато в чому повторює алгоритми, створені спеціально для його топового побратима.

Як основний елемент управління творці встановили широкоформатний сенсорний дисплей з діагоналлю 5 дюймів, що вже спростовує твердження про міні-смартфон від китайського виробника. І цей 5-дюймовий блок, що займає практично всю передню панель пристрою, цілком очікувано є однією з найуразливіших його частин. Будь-який удар, падіння чи деформація може закінчитися, якщо й не фатальними, то цілком відчутними ушкодженнями, що дуже ускладнюють експлуатацію. І усувати такі поломки доведеться переустановкою всього елемента або, у кращому разі, його сенсорного скла.
 
Другою проблемою описаного апарата можна назвати його «дружні» відносини з водою. Власники примудряються мочити та топити свої смартфони із завидною регулярністю, що суттєво додає роботи співробітникам ремонтних майстерень. І головна складність таких поломок полягає в тому, що однозначно ідентифікувати та локалізувати наслідки намокання дуже важко. Майстрам доводиться ретельно діагностувати усі внутрішні системи, виявляючи найменші відхилення від робочих норм. І повністю відремонтувати meizu m2 mini із «мокрими» проблемами можна лише за результатами проведеної діагностики.
 
Простішими та легкоусувальними вважаються поломки в модульних частинах смартфона. При створенні телефону розробники частково застосовували модульні алгоритми складання, завдяки чому окремі компоненти дуже легко видаляються та замінюються у разі потреби. Наприклад, за лічені секунди фахівець може повторно встановити блок передньої або задньої камер, деталі мікрофони або звукові динаміки. Тобто, відремонтувати смартфон meizu m2 mini з неполадками у вказаних модулях можна дуже швидко та прямо у присутності власника.
 
Наш сервісний центр МегаКомп надає користувачам послуги відновлення практично будь-яких внутрішніх і зовнішніх систем китайських смартфонів Мейзу. У нас також можна замовити профілактичний огляд, внутрішнє технічне чищення, заміну пошкоджених або просто набридлих деталей корпусу та налагодження роботи фірмового програмного забезпечення.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle