РЕМОНТ MEIZU M3 NOTE L у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M3 NOTE L L681H (LTE — ВЕРСІЯ ДЛЯ КИТАЙСЬКОГО РИНКУ) З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ MEIZU M3 NOTE L L681H У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ З ГАРАНТІЄЮ
Meizu M3 Note L – це китайський планшетофон, що відрізняється 5.5-дюймовим сенсорним дисплеєм, 8-ядерним чіпсетом 1,8 ГГц та ємним акумулятором на 4100 мАг. Очевидно, що складна технічна начинка з великою кількістю тонких елементів і чутливих систем зробила ремонт meizu m3 note l681 багатогранним та дуже тонким процесом. Однак у сервіс-центрі МегаКомп можна замовити обслуговування моделі за будь-якої поломки та для будь-якого модуля.
 
Найпроблемніші системи
 
Наші фахівці вже не раз стикалися з неполадками великого китайського пристрою, завдяки чому вдалося виділити модулі та блоки, які зазнають шкідливого впливу найчастіше:
 
1. Акумулятор. Вплинути на роботу цього компонента може механічна шкода, збої в системі електроподачі та намокання гаджета. Типові прояви поломки: різкі стрибки заряду, кислотний запах, здуття задньої панелі. Вирішення проблеми - заміна пошкодженої деталі.
 
2. Екран. Великий дисплей фаблета збирає на себе більшу частину зовнішнього впливу, що проявляється у подряпинах та тріщинах на поверхні. Але іноді поломка проникає набагато глибше, і тоді, щоб відремонтувати мейзу м3 ноут л, потрібні вагоміші дії з боку майстрів. Типові прояви поломки: тріщини та вм'ятини на екрані, кольорові смуги, мертві зони, вибиті пікселі або відсутність сенсорного відгуку. Вирішення проблеми - заміна несправного модуля.
 
3. Екранне скло. Ця деталь відповідає за захист чутливого дисплея від механічної шкоди, приймаючи на себе більшу частину пошкоджень. Типові прояви поломки: відколи, тріщини, подряпини. Вирішення проблеми - заміна розбитого скла.
 
4. Мікрофон. Дуже часто у прорізі мікрофона накопичується різноманітне сміття або потрапляє рідина, також характерні обриви контактів та деформація деталей. Типові прояви поломки: скрипи та шуми, дуже тихий звук, перебої у розмові. Вирішення проблеми - чищення, сушіння або переустановка мікрофона.
 
У салоні МегаКомп відзначають, що ремонт мейзу м3 л може знадобитися і для інших систем та деталей, тому у нас спочатку проводиться діагностика неполадок смартфона і лише потім призначається лікування.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle