Ремонт телефонів Meizu M3S у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M3S Y685 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА ДИСПЛЕЮ MEIZU M3S У СЕРВІСНОМ ЦЕНТРІ «МЕГАКОМП»

Заміна дисплея Meizu m3s здійснюється кваліфікованими фахівцями майстерні "МегаКомп" на якісно високому рівні, в максимально короткі терміни. Щодня до 10 осіб користуються послугами нашої майстерні у місті Харкові. Відвідавши сайт, клієнт має можливість ознайомитися з необхідною інформацією щодо вартості та тривалості ремонту. Достатньо ввести в пошукову систему модель гаджета та вказати послугу, а також ознайомитися з прейскурантом, який завжди відображає актуальні ціни. Клієнт може особисто відвідати будь-яку з наших філій у місті Харкові та області. Серед найбільш характерних симптомів, що вказують на те, що потрібно замінити дисплей Meizu m3s, слід виділити:

 1. Відсутність чіткого зображення, наявність смуг та різних плям;

 2. Некоректна робота сенсорної панелі;

 3. Коли телефон увімкнено, дисплей залишається темним, і зображення не відображається.

Майстри сервісного центру «МегаКомп» протягом дня замінять екран та відновлять втрачену працездатність Вашого смартфона. Така оперативність обумовлена ​​наявністю оригінальних запасних дисплеїв до телефону цієї моделі, а також застосуванням професійного обладнання. По завершенню всіх робіт клієнт отримує гарантійний талон на безкоштовне обслуговування протягом 3 місяців.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ЗАМІНА ЕКРАНА MEIZU M3S

Заміна екрану Meizu m3s – це один із пріоритетних напрямків діяльності майстерні «МегаКомп». Для того, щоб скористатися цією послугою, клієнту необхідно особисто відвідати одну з наших філій. Якщо такої можливості немає, пристрій можна відправити за допомогою служби кур'єрської доставки.

Для отримання додаткової інформації можна зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом:

 1. Електронна пошта;

 2. Телеграм або Вайбер;

 3. Телефонна консультація по одному із зазначених номерів.

Ремонт Meizu m3s з використанням оригінальних запчастин

Ремонт Meizu m3s, що здійснюється фахівцями сервісного центру «МегаКомп», включає широкий асортимент послуг, спрямованих на відновлення працездатності смартфона:

 1. Відновлення цілісності корпусу;

 2. Заміна батареї;

 3. Програмний ремонт;

 4. Усунення проблем, пов'язаних із потраплянням всередину пристрою вологи;

 5. Заміна скла Meizu M3S.

За рахунок зручного розташування наших філій у місті Києві, клієнт може швидко дістатися сервісного центру «МегаКомп».

Щодня нашими майстрами проводиться як профілактичне, так і ремонтне обслуговування гаджета даної моделі. Завдяки наявності у нашому арсеналі великої кількості оригінальних запчастин та застосуванню професійного обладнання, наші фахівці готові у максимально короткі терміни на якісно високому рівні виконати замовлення будь-якої складності.

Віддаючи перевагу сервісному центру «МегаКомп», Ви будете приємно вражені не лише якістю обслуговування, а й результатом проведених робіт.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle