Ремонт телефонів Meizu M5 M611 в Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M5 M611 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ІХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА МЕЙЗУ М5 У ХАРКІВІ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Заміна скла Мейзу м5 проводиться фахівцями сервісного центру "МегаКомп" у випадках появи на ньому тріщин, сколів, що якісно погіршують відображення картинок на екрані. Таке трапляється внаслідок падіння телефону на тверду поверхню або надмірного механічного впливу на екран.

Звернувшись до будь-якої з філій майстерні «МегаКомп», Вам надається можливість замовити послугу заміна скла Мейзу м5 за ціною, що приємно вражає своєю демократичністю. Усі ремонтні роботи здійснюється якісно та оперативно. В середньому, спеціалісту сервісного центру «МегаКомп» потрібно не більше 1 дня, щоб відновити втрачену функціональність смартфона. Саме завдяки наявності оригінального скла до телефону даної моделі, а також використанню спеціального обладнання та професійного інструментарію, наші майстри здатні усунути будь-яку неполадку в максимально короткі терміни. Результат ремонтних робіт приємно здивує навіть найвибагливіших клієнтів.

ОПЕРАТИВНА ЗАМІНА ЕКРАНА MEIZU M5 В МАЙСТЕРНІЙ «МЕГАКОМП»

Заміна екрану Meizu m5 є популярною послугою, яку регулярно надають спеціалісти нашої майстерні. Після надходження смартфона в руки нашого майстра, вже буквально за кілька годин клієнт отримує гаджет з новим дисплеєм.

У кожній із філій сервісного центру «МегаКомп» є оригінальні екрани до даної моделі смартфона. Зважаючи на те, що щодня наші майстри здійснюють до 10 робіт, пов'язаних із заміною дисплейного модуля, ми гарантуємо своїм клієнтам якісний результат у максимально короткі терміни.

Після виконання ремонтних робіт клієнту надається гарантійний талон, дійсний протягом 3 місяців.

Де можна замовити ремонт Мейзу М5?

Ремонт Мейзу м5 проводиться у місті Харкові та області у будь-якому представництві сервісного центру «МегаКомп». Відновлення втраченої функціональності популярного гаджета здійснюється відповідно до класичних алгоритмів властивих більшості телефонів п'ятого покоління китайського виробництва. Серед типових несправностей, з якими ефективно справляються майстри нашого центру, слід зазначити:

  1. Збій у роботі акумулятора. Якщо телефон довго заряджається і при цьому швидко сідає, має візуальні пошкодження задньої частини або некоректно відображає рівень заряду, це свідчить про несправність батареї.

  2. Проблеми із динаміками. Засмічення, попадання вологи, падіння на тверду поверхню негативно впливає на функціональність динаміків.

  3. Порушення цілісності внутрішніх шлейфів. Більшість фізичних ушкоджень закінчуються порушенням цілісності різних сполук.

  4. Поява тріщин на екрані. В даному випадку проводиться заміна скла Мейзу м5. Якщо в результаті діагностики встановлюється, що проблема пов'язана з дисплеєм, то виправити ситуацію здатна заміна екрану Meizu m5.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle