РЕМОНТ MEIZU M5 NOTE M621 у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M5 NOTE M621 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

 • Виклик кур'єра
 • виклик майстра
 • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU M5 NOTE ЯКІСНО І ОПЕРАТИВНО

Заміна скла Meizu m5 note є популярною послугою сервісного центру "МегаКомп", якою щодня користується не менше 10 осіб. Незважаючи на те, що дана модель телефону відрізняється надійністю, періодично виникають ситуації, внаслідок яких порушується функціональність мобільного пристрою. Наприклад, внаслідок падіння на тверду поверхню, на захисному склі можуть з'явитися тріщини, відколи або подряпини.

Заміна скла Meizu m5 note в сервісному центрі "МегаКомп" - це хороша можливість повернути своєму гаджету не тільки працездатність, а й зовнішню естетику. Наші майстри користуються перевіреними алгоритмами усунення різних несправностей, що дозволяє в максимально короткі терміни усунути поломку. Завдяки наявності в нашому арсеналі оригінального запасного скла, а також використання сучасного обладнання, вже наступного дня клієнт отримує телефон з новим склом та гарантійний талон, дійсний протягом трьох місяців.

КОЛИ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ЗАМІНА ЕКРАНА МЕЙЗУ М5 НОУТ?

Заміна екрану Мейзу м5 ноут здійснюється майстрами сервісного центру "МегаКомп" при виявленні наступних симптомів, що вказують на проблеми з дисплейним модулем:

 1. відсутність коректної роботи сенсорної панелі;

 2. Поява на дисплеї сліпих плям, різних смуг та інших артефактів;

 3. Втрата чіткості зображення.

Самостійно визначити поломку досить важко, тому, якщо Ви хочете повернути своєму гаджету втрачену функціональність та зовнішню естетику, звертайтесь до філії майстерні «МегаКомп» у місті Харкові.

Ремонт Meizu m5 note з використанням автентичних комплектуючих

Ремонт Meizu m5 note, який можна замовити в сервісному центрі «МегаКомп», включає великий комплекс послуг з відновлення працездатності девайсу:

 1. заміна акумулятора;

 2. Паяння або заміна обірваних з'єднань;

 3. Відновлення цілісності корпусу;

 4. відновлення після контакту з водою;

 5. Заміна екрану Meizu m5 note.

Для того, щоб майстри виконали ремонтні роботи, клієнту необхідно звернутися до однієї з наших філій. Зручне розташування майстерень дозволяє оперативно дістатися сервісного центру «МегаКомп». Після діагностики та встановлення причини несправності наш фахівець оголошує терміни та вартість ремонту. У середньому тривалість ремонту варіюється в межах кількох годин. Подібна оперативність досягається завдяки використанню сучасного обладнання та наявності великого асортименту оригінальних запасних деталей Meizu m5 note. Після виконання всіх ремонтних робіт клієнту надається гарантійне обслуговування, дійсне протягом 3 місяців.

З інформацією щодо вартості та тривалості ремонту можна попередньо ознайомитись, відвідавши сайт сервісного центру «МегаКомп». Клієнту достатньо вибрати потрібну модель смартфона та послугу.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle