Ремонт телефонів Meizu M5C у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M5C M710H З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

РЕМОНТ MEIZU M5C З ГАРАНТІЄЮ У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ «МЕГАКОМП»

Ремонт Meizu m5c здійснюється фахівцями майстерні «МегаКомп» відповідно до класичних алгоритмів, які властиві більшості представників п'ятого покоління китайських смартфонів.

Звернувшись за вказаними контактними даними до нашого сервісного центру, Ви зможете замовити ремонт Meizu M5C за демократичною ціною. Комплекс, що надаються нами, послуг включає усунення як зовнішніх, так і внутрішніх несправностей. Щодня до нас звертаються клієнти з такими проблемами:

  1. Збій у роботі акумулятора. Якщо Ваш гаджет довго заряджається і, при цьому, швидко сідає або некоректно відображає рівень заряду, швидше за все, у нього виникли проблеми з батареями. У більшості випадків, єдиним виходом у ситуації, що склалася, є заміна акумулятора.

  2. Механічні ушкодження динаміків. Контакт з водою, надмірна фізична дія, потрапляння пилу та дрібних частинок призводять до порушення роботи динаміків.

  3. Поява плям, смуг та інших артефактів на екрані. Причиною подібних несправностей можуть бути як технічні ушкодження, і програмний збій. Від того, наскільки коректно буде проведено діагностику, залежить перелік необхідних робіт.

  4. Порушення цілісності внутрішніх шлейфів. Стрічкові контакти та шлейфи фіксують кожен модуль мобільного пристрою до загальної конструкції. Тому їх урвища часто стають причиною порушення функціональності смартфона.

Внаслідок складної технічної організації, самостійно усунути поломку, без допомоги досвідченого майстра, неможливо. Повернути втрачену працездатність до Вашого мобільного пристрою, допоможуть майстри сервісного центру «МегаКомп».

ЯК ДОВГО ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ЗАМІНА СКЛА MEIZU M5C

Заміна скла Meizu m5c є популярною послугою, яку надають кваліфіковані фахівці сервісного центру «МегаКомп». Від клієнта потрібно лише звернутися до будь-якої з наших філій, розташованих у місті Харків та області. У середньому, щоб виконати роботу із заміни скла, нашому фахівцеві потрібен 1 день. Подібна оперативність пояснюється не лише великим досвідом роботи наших майстрів, але й наявністю оригінального запасного скла. смартфону Meizu m5c. Після того, як заміну скла Meizu m5c буде виконано, клієнту надається гарантійний талон, дійсний протягом трьох місяців.

Як визначити, що необхідно замінити дисплей Meizu m5c

Заміна дисплея Meizu m5c проводиться майстрами сервісного центру у таких випадках:

  1. Поява на екрані перешкод у вигляді смуг та плям;

  2. Втрата чіткості зображення;

  3. Відсутність коректної роботи сенсорної панелі.

Ремонтні роботи із заміни модульного дисплея проводяться відповідно до інноваційної технології Optical Clear Adhesive. Використання сучасного обладнання та професійних інструментів гарантує якісний результат за демократичною ціною.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle