РЕМОНТ MEIZU M6 NOTE M721Q у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M6 NOTE M721Q З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

РЕМОНТ MEIZU M6 NOTE У КОРОТКІ ТЕРМІНИ. ЗАМІНА СКЛА, ЕКРАНА, КОРПУСУ

Ремонт Meizu m6 note, що виконується фахівцями сервісного центру «МегаКомп», включає комплекс заходів, спрямованих на встановлення причини поломки та її подальшу ліквідацію. Враховуючи складну технічну організацію смартфона, представлену великою кількістю тонких елементів і чутливих систем, ремонт Meizu m6 note вимагає професійного підходу та необхідного досвіду роботи, яким, достатньою мірою, мають наші майстри.

Завдяки наявності великого асортименту запасних деталей до даної моделі китайського гаджета, а також використанню сучасного обладнання та відповідних інструментів наші фахівці гарантують якісне виконання замовлення будь-якої складності в максимально короткі терміни. Серед найбільш уразливих модулів та деталей слід виділити такі:

  1. Акумуляторна батарея. Збій в системі електропостачання, потрапляння води, надмірна механічна дія можуть негативно вплинути на функціональність акумулятора. Поява кислотного запаху, здуття задньої панелі свідчить про необхідність заміни пошкодженої деталі.

  2. Мікрофон. Часто в роз'єм мікрофона накопичується пил, різноманітне сміття, крім цього, трапляються обриви контактів і деформація деталей, на що вказують такі симптоми, як тихий звук, перебої в розмові і сторонні шуми.

Однак, найчастіше, до сервісного центру звертаються клієнти з проханням замінити тріснуте скло або екран.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU M6 NOTE В МАЙСТЕРНІЙ «МЕГАКОМП» ЗА ДЕМОКРАТИЧНОЮ ЦІНОЮ

Заміна скла Meizu m6 note є популярною послугою, щодня надають фахівці сервісного центру «МегаКомп». Не можна недооцінювати важливість захисного скла, що відповідає за збереження сенсорного скла та всього екранного модуля від зовнішніх механічних впливів. Наявність захисного скла дозволяє внаслідок падіння гаджета на тверду поверхню приймати на себе основну силу удару, залишаючи в цілісності дисплей модуль.

Для того, щоб замовити послугу заміна скла Meizu m6 note, клієнту необхідно особисто звернутися до будь-якої з наших філій або повідомити нашого менеджера про проблему за допомогою:

  1. Телеграма чи Вайбера;

  2. Електронної пошти;

  3. Вказані на сайті телефонні номери.

Однак у багатьох випадках, внаслідок падіння гаджета, виходить з ладу екран. Поява тріщин, плям або некоректна робота сенсорної панелі вказують на те, що необхідно провести заміну дисплея Meizu m6 нот. Буквально за кілька годин після того, як смартфон потрапить до рук нашого майстра, поломка буде усунена. Така оперативність досягається завдяки наявності великого асортименту оригінальних екранів до телефону цієї моделі. Після завершення всіх робіт, клієнту повертається гаджет з новим екраном та надається гарантія на безкоштовне обслуговування протягом 3 місяців.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle