РЕМОНТ MEIZU M6S M712M/M712С/M712Q у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M6S M712M/M712С/M712Q З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

РЕМОНТ MEIZU M6S З ВИКОРИСТАННЯМ ОРИГІНАЛЬНИХ ДЕТАЛЕЙ

Ремонт Meizu M6s вважається одним із пріоритетних напрямків діяльності сервісного центру «МегаКомп» у максимально стислий термін, на якісно високому рівні.

Життя сучасної людини важко уявити без смартфона. В результаті повсякденної активної експлуатації навіть найнадійніші гаджети можуть виходити з ладу. Не є винятком із правил Meizu M6s. Однак, це не привід зневірятися. Скориставшись послугами майстерні «МегаКомп», Ви можете замовити ремонтні роботи будь-якої зовнішньої та внутрішньої системи смартфона даної моделі.

Щодня до нас звертаються клієнти із проханням відновити працездатність свого девайсу. Найчастіше приводом для походу в будь-яку з наших філій є контакт телефону з водою. Чим швидше гаджет потрапить до рук нашого майстра, тим більше ймовірність звести до мінімуму отриману шкоду. Серед найпоширеніших поломок слід зазначити несправності, що виникли внаслідок механічного ушкодження. Використовуючи сучасне обладнання, наші майстри проведуть діагностику системи, встановлять несправність та підберуть відповідний тип ремонтних робіт.

Завдяки наявності в нашому арсеналі великої кількості оригінальних запчастин до смартфону даної моделі наші фахівці здатні оперативно відновити функціональність Вашого портативного пристрою.

ПРОФЕСІЙНА ЗАМІНА СКЛА МЕЙЗУ М6С

Заміна скла Мейзу М6с вважається популярною послугою, якою щодня користуються щонайменше 10 людей. Справа в тому, що сенсорний дисплей внаслідок активної експлуатації може виходити з ладу. У цьому випадку необхідно встановити, чи потрібна заміна дисплея Meizu M6s або поломка пов'язана із захисним склом.

Основними ознаками, що вказують на необхідність заміни сенсорного скла, є різні тріщини та відколи, що з'явилися в результаті падіння на тверду поверхню девайса. Нашому майстру потрібно лише 3-4 години, щоб усунути дефект. Після завершення ремонтних робіт клієнту надається гарантійний талон, дійсний протягом 3 місяців. До того ж, за бажанням, замовник має можливість, використовуючи офіційний сайт майстерні, оформити гарантію у цифровому форматі.

Як визначити, що потрібна заміна екрану Мейзу М6с

Поява перешкод у вигляді плям, смуг, відсутність коректної роботи сенсорного дисплея або втрати чіткості зображення свідчать про можливу проблему з функціональністю екрана.

Звернувшись до будь-якої філії майстерні «МегаКомп», Ви можете замовити послугу із заміни дисплейного модуля на вигідних умовах. Завдяки наявності у нашому розпорядженні оригінальних екранів до смартфону даної моделі, наші фахівці протягом кількох годин виконають необхідні роботи та відновлять функціональність Вашого гаджета.

Якщо Ви мешкаєте за межами міста Харкова, Ви можете скористатися послугою кур'єрської доставки та наступного дня отримати назад свій смартфон з новим екраном.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle