Ремонт телефонів Meizu M6T у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M6T M811M/M811H/M811C З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU 6T: КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН

Заміна скла Meizu 6t у багатьох випадках стає єдиним можливим рішенням після того, як користувач випадково сів на девайс або залив його чаєм. Як чинити у таких випадках підкаже онлайн-консультант сервісного центру «МегаКомп», послуги якого доступні цілодобово у будь-який день тижня.

Для спілкування зі своїми постійними та потенційними клієнтами наші експерти використовують Вайбер, Телеграм, послугу зворотного зв'язку, а також електронну пошту. Досить детально пояснити нашому менеджеру, що саме сталося з Вашим девайсом, щоб отримати ефективні рекомендації для подальших дій.

РЕМОНТ MEIZU M6T У НАЙБЛИЖЧІЙ ФІЛІЇ СЦ «МЕГАКОМП»

На Вашому девайсі зникло зображення, тачскрін перестав реагувати на дотик чи на екрані красується масивна тріщина? Заміна екрану Meizu m6t стане оптимальним рішенням у ситуації, що склалася. Ця послуга доступна у будь-якому представництві сервісного центру «МегаКомп». Наші філії розташовані в Харкові та області, а детальна інформація щодо їхнього місцезнаходження представлена ​​на офіційному сайті компанії.

Першим кроком до відновлення функціональності гаджета стане безкоштовна діагностика, за результатами якої майстер озвучить виявлені несправності і визначиться з тим, чи потрібна заміна скла Meizu 6t або проблеми мають комплексний характер.

Чи допоможе заміна екрану Meizu m6t, якщо девайс впав у ванну або басейн

Відновлення гаджета після контакту з різними видами рідини досить трудомісткий процес, і кінцевий результат залежить від того, наскільки швидко власник доставить смартфон у майстерню "МегаКомп". У подібних випадках ремонт Meizu m6t відбувається в наступній послідовності:

• Розбирання гаджета;

• Промивання комплектуючих в ультразвуковій ванні;

• Видалення патьоків на дисплеї;

• Відновлення контролера живлення, процесора та інших окислених деталей.

Якщо відремонтувати дисплей неможливо, його змінюють на новий. Незалежно від того, здійснюється заміна скла Мейзу м6т або всього дисплейного модуля, нами використовуються тільки оригінальні деталі або високоякісні копії від кращих виробників. Після завершення відновлювальних робіт функціональність девайса тестується, після чого гаджет віддається власнику з гарантійним талоном.

Відгуки клієнтів:

Рекомендую всім ремонт телефонів на Холодній Горі. Швидко, якісно, ​​недорого! Просто чудові хлопці тут працюють!

Зайцев Іван

5/5