РЕМОНТ MEIZU M8C M810H у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU M8C M810H З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU M8C: ПРОБЛЕМИ З ТАЧСКРИНОМ

Заміна скла Meizu m8c потрібна у всіх випадках, коли, в результаті механічного впливу на девайс, на екрані утворюються численні тріщини або сколи. Порушення цілісності девайса повинно бути усунуте негайно, оскільки сміття або волога, що потрапили через тріщини, можуть завдати смартфону непоправної шкоди. Заміна скла Мейзу м8с може знадобитися внаслідок залиття телефону чаєм або спиртними напоями. Якщо Ви виявили проблеми з роботою тачскріну, необхідно звернутися за кваліфікованою консультацією, яку готові надати дипломовані інженери сервісного центру «МегаКомп». Протягом 10 хвилин наші майстри проведуть безкоштовну діагностику та озвучать вердикт щодо того, чи можна відремонтувати девайс або заміна скла Meizu m8c є єдиним виходом в обставинах, що склалися. На усунення поломки нашим майстрам потрібно лише 3 години.

ЯК ЗАМОВИТИ РЕМОНТ MEIZU M8C

Діяльність сервісного центру "МегаКомп" активно представлена ​​у місті Харкові. Ремонт Meizu m8c здійснюється нашими спеціалістами у будь-якому з наших представництв. Користувачі девайсів, які не мають можливості особисто відвідати нашу майстерню, можуть надіслати девайс кур'єрською службою або скористатися послугами «Нової Пошти».

Будь-яку додаткову інформацію щодо вартості ремонту або його тривалості можна дізнатися, поставивши запитання нашим менеджерам за допомогою:

  1. Вайбер або Телеграм;

  2. Електронної пошти;

  3. Дзвінок за телефоном.

Чи надається гарантія на послугу заміни екрана Meizu m8c

Досвідчені майстри сервісного центру «МегаКомп» відповідально та сумлінно підходять до виконання взятих на себе зобов'язань. Наявність сучасного обладнання, як і високоточних інструментів, дозволяє нам виконувати замовлення будь-якої складності. Заміна екрану Meizu m8c здійснюється з використанням комплектуючих класу «Original» або «Copy», а після завершення робіт, крім відновленого девайса, клієнт отримує гарантію.

Протягом 24 годин з того моменту, як Вам повернули діючий гаджет, Ви можете оформити гарантію в електронному вигляді на офіційному сайті.

Відгуки клієнтів:

Дуже добрий майстер робить ремонт смартфонів на Холодній Горі! Він рятував мій Meizu M8C не раз! Завжди дуже швидко ремонтує! Хлопці молодці!

Нестеров Іван

5/5