Ремонт телефонів Meizu MX4 Pro в Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU MX4 PRO M462 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ОПЕРАТИВНИЙ РЕМОНТ MEIZU MX4 PRO У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ. ГАРАНТІЯ НА РЕМОНТ - 6 МІСЯЦІВ
Мобільний телефон – це дуже чутлива та міцно пов'язана система тонких деталей та блоків, кожен з яких відіграє важливу роль у роботі всього пристрою. І для китайського смартфона Meizu MX4 Pro цей вислів є актуальним, як ні для якого іншого, тому що розробники впровадили в систему величезну кількість складних широкофункціональних елементів, використання яких характерне виключно для продукції компанії Meizu. Тому ремонт мейзу mx4 pro вважається дуже кропіткою, можна навіть сказати ювелірною процедурою, що вимагає від майстра граничної уваги та чіткості у діях.
 
І все ж відновлювальні маніпуляції, що надаються в сервіс-центрах, мають різні рівні складності та області дії, тому в майстерні МегаКомп ввели спеціальну технічну класифікацію, що дозволяє більш точно розібратися в поломках і в необхідних для їх усунення процедурах:
 
1. Простий ремонт. Цей клас включає всі типи впливу, які пов'язані із зовнішніми елементами смартфона: роз'ємами, клавішами, деталями корпусної оболонки. Також до простого відновлення відносять дії, спрямовані на нормалізацію роботи програмного забезпечення, оскільки ці процедури не вимагають від фахівця втручання у внутрішнє наповнення апарата.
 
2. Ремонт середньої складності. Ця категорія відрізняється від попередньої тим, що фахівець уже взаємодіє з апаратною начинкою смартфона, але не торкається його серйозних внутрішніх систем. Наприклад, в рамках класу можна відремонтувати meizu mx4 pro з розбитим екраном або прочистити його внутрішнє наповнення після нетривалого контакту з водою. Заміна простих функціональних модулів та блоків також вважається маніпуляцією середньої складності.
 
3. Складний ремонт. Процеси з цього класу можна замовити не у всіх сучасних ремонтних салонах, оскільки вони вимагають контактів із життєво важливими компонентами апаратного наповнення. пристрою, Для чого обов'язково потрібна наявність спеціалізованої ремонтної апаратури. Прикладом складного відновлення може стати паяння та заміна певних частин материнської плати або налагодження роботи процесорного чіпа. Важливо пам'ятати, що відремонтувати мейзу мікс 4 про з поломками цього класу можна не завжди.
 
Салон-магазин МегаКомп є одним із найкращих ремонтних центрів Харкова, тому що ми надаємо клієнтам послуги з ремонту всіх трьох типів складності. У нас також можна замовити запчастини для будь-якої з внутрішніх систем фірмового китайського смартфона Meizu MX4 Pro.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle