Ремонт телефонів Meizu PRO 6 у Харкові та Україні

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU MX5 M575 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ШВИДКИЙ РЕМОНТ MEIZU MX5 У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ. ГАРАНТІЯ НА СЕРВІС МЕЙЗУ MX5 - 6 МІСЯЦІВ
Meizu — це досить молодий технічний бренд, який нещодавно випустив свою продукцію за межі рідного китайського ринку. Але відносна молодість виробника зовсім не заважає йому стрімко набирати популярності серед покупців у багатьох країнах світу. Крім роботи з усіма категоріями покупців, китайська компанія може похвалитися регулярною розробкою та випуском цікавих технічних новинок. Наприклад, торішній флагман Meizu MX5 радує покупців суворим, але стильним ергономічним корпусом, великим та яскравим AMOLED-екраном, а також потужною апаратною начинкою. Саме тому дуже прикро, якщо настільки якісний і потужний апарат раптом виходить з ладу з невідомої причини для власника. Природно, єдиним рішенням такої проблеми є професійний ремонт мейзу мх5.
 
У харківському сервісному салоні МегаКомп ми ведемо статистику користувацьких звернень, щоб виділити найбільш проблемні компоненти вказаного смартфона та підібрати найоптимальніші способи їх відновлення. Практика показує, що найчастіше клієнти звертаються до нас із такими скаргами:
 
1. Пошкодження в області дисплея та передньої панелі. Технологія AMOLED, використана для створення екрану Meizu MX5, вважається однією з найдорожчих, зате вона забезпечує дуже чітку і якісну картинку. При фізичних та технічних ушкодженнях зазначеного блоку врятувати ситуацію може повна заміна деталі, але якщо постраждало тільки сенсорне скло, допускається окрема переустановка.
 
2. Тріщини у корпусі. Назвати захисну оболонку смартфона життєво важливою деталь систем телефону все ж таки не можна, оскільки пристрій продовжує справно працювати навіть при серйозно пошкодженому корпусі. Але тріщини і вм'ятини можуть стати причиною серйозніших відхилень у роботі гаджета, тому власникам рекомендується відремонтувати Meizu MX5 з такими поломками в найкоротший термін.
 
3. Засмічення, усунення або деформація зовнішніх роз'ємів. Подібні відхилення зустрічаються практично у всіх сучасних смартфонівТому послуги з їх усунення надають у всіх ремонтних салонах. Найчастіше допомагає звичайне чищення та налагодження розташування виходу, але іноді доводиться перевстановлювати пошкоджений елемент та його суміжні деталі.
 
Також до наших фахівців не раз зверталися з проханням полагодити Meizu MX5 з несправним акумулятором, промоклими контактами і проблемами в системі передачі звуку, тому ці мобільні неполадки теж можна зарахувати до списку найпоширеніших.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle