Ремонт MEIZU NOTE 8 M822Q у Харкові

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU NOTE 8 M822Q З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до нас до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ЗАМІНА СКЛА MEIZU NOTE 8: ВИДАЛЕНА ДІАГНОСТИКА

Заміна скла Meizu Note 8 проводиться кваліфікованими експертами сервісного центру "МегаКомп" за результатами діагностичного обстеження. Справа в тому, що не завжди причина поломки може бути пов'язана з тачскріном. Ми регулярно вдосконалюємо якість сервісу, впроваджуючи нові технології. Сьогодні, для зручності клієнтів, на нашому сайті діє онлайн-підтримка, скориставшись якою Ви можете описати ознаки існуючої несправності та отримати професійні рекомендації.

Для підтримки зв'язку зі своїми клієнтами ми використовуємо Вайбер, Скайп або електронну пошту.

ОПЕРАТИВНА ЗАМІНА ЕКРАНА МЕЙЗУ НОТ 8 З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ ВСТАНОВЛЕНИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ

Залиття рідиною, падіння з висоти, переїзд автомобілем - це лише малий перелік ситуацій, що призводять до втрати функціональності дисплея.

У сервісному центрі «МегаКомп» створено унікальні умови для того, щоб ремонт Meizu Note 8 Харків виконувався без зайвих затримок. База оригінальних комплектуючих профільного інструментарію та технологій, що постійно оновлюється, є запорукою оперативності та Вашою економією часу. Завдяки накопиченому досвіду та спеціальним алгоритмам більшість робіт, таких як заміна скла Meizu Note 8 або чищення USB-роз'ємів від вологи, сміття, здійснюються в межах від 60 до 120 хвилин.

Важливе значення в оперативності послуг, що надаються нами, відіграє факт наявності складу запчастин, які ми набуваємо у перевірених дистриб'юторів або безпосередньо від виробника.

Звернувшись до нас, Вам не доведеться обходитися тижнями без свого мобільного пристрою. Через максимум пару годин, Ви триматимете в руках порожниною відновлений гаджет з гарантією на 3 місяці.

Де краще замовити ремонт Meizu Note 8 Харків

Формулою успіху сервісного центру «МегаКомп» є вміння поєднувати інноваційні технології з досвідом наших експертів, що дозволить нам надавати сервіс високого рівня, який може виправдати очікування сучасного споживача. У будь-якій нашій філії Вам буде надано професійну консультацію, комплексну діагностику, виконано заміну екрану Мейзу Ноут 8 та проведено тестування працездатності мобільного пристрою. Вам, лише, потрібно дізнатися адресу найближчого нашого відділення у розділі «Контакти» на офіційному сайті.

Відгуки клієнтів:

Змінювала в сервісному центрі МегаКомп екран на моєму Meizu Note 8 відремонтували швидко та якісно. Все відмінно! Рекомендуватиму.

Наталія

5/5