Ремонт телефонів Meizu U10 у Харкові та Україні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ MEIZU U10 U680D З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ MEIZU U10 У ХАРКІВІ З ГАРАНТІЄЮ. ОРИГІНАЛЬНІ ДЕТАЛІ У НАЯВНОСТІ
Дуже багато власників китайських смартфонів знають, що у разі неполадки улюбленого пристрою можуть виникнути серйозні проблеми з пошуком відповідного ремонтного центру. На жаль, полагодити мейзу ю10 або його будь-якого іншого родича по лінійці здатний далеко не кожен фахівець, тому що фірмові особливості конструкції китайських пристроїв поки що знайомі не всім ремонтникам, що практикують. Отже, звернутися за допомогою до першого зустрічного центру не вийде.
 
У київському ремонтному салоні МегаКомп ми надаємо професійне відновлення практично всіх пристроїв азіатських мобільних лінійок, включаючи апарати Мейзу. У нас можна замовити ремонт будь-якого з найпоширеніших типів:
 
1. Обслуговування зовнішніх оболонок. До цієї категорії фахівці зараховують усі дії, спрямовані на відновлення цілісності корпусних деталей смартфона: рихтування, вирівнювання, шліфування, фарбування та заміна. Ще до зовнішнього ремонту можна зарахувати чистку механічних елементів керування та роз'ємів, а також переустановку захисного екранного скла, незважаючи на те, що для цієї процедури все ж таки потрібне розбирання декількох внутрішніх систем смартфона.
 
2. Внутрішній ремонт мейзу у10. Даний тип послуг значно складніший за попередній, тому що в нього входять маніпуляції, засновані на взаємодії з компонентами апаратної начинки апарату. У свою чергу, подібне налагодження можна розділити на складне, середнє та легке — залежно від того, які саме системи та який вплив зазнають. Наприклад, переустановка екранного модуля — це легкий ремонт, а паяння материнської плати — це вже процес із найскладнішої категорії.
 
3. Програмне налагодження. Особливим видом обслуговування практично у будь-якому професійному салоні вважається нормалізація роботи софтового наповнення смартфона. На жаль, програмні баги можуть вплинути на роботу пристрою не менш серйозно, ніж технічні поломки, але діагностувати їх набагато важче через схожість великої кількості ознак. Проте кожен грамотний сервіс-центр, яким і є салон МегаКомп, обладнаний спеціальними приладами, що дозволяють продіагностувати та відремонтувати meizu u10 з будь-якими програмними неполадками. У крайньому випадку наші фахівці завжди можуть провести перепрошивку або повну переустановку ПЗ пристроющо прибере всі небажані програмні прояви.
 
Також у нас у майстерні можна замовити терміновий ремонт будь-якої з описаних категорій, проте співробітники центру рекомендують заздалегідь домовитися про свій приїзд, щоб уникнути найменшої затримки при відновленні улюбленого мобільного гаджета.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle