РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ MICROSOFT У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Сервісний центр МегаКомп регулярно покращує якість своїх послуг та розширює сферу діяльності. В даний час наші офіси розташовані у більшості районів Харкова.

Для зручності доступу наші офіси розташовані поблизу станцій метро та основних транспортних магістралей. Оптимальний маршрут до найближчого відділення можна погодити з операторами нашого кол-центру, з якими можна зв'язатися через службу зворотного дзвінка або за телефонами, вказаними на сайті.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ MICROSOFT З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ

 • У наші сервісні центри щодня звертаються користувачі смартфонів Microsoft із такими проблемами:
 1. Тріщини на екрані;
 2. Зниження ємності акумулятора;
 3. Втрата заряду акумулятора;
 4. Контакт із водою;
 5. Телефон не вмикається або не заряджається.

Першим кроком у процесі ремонту є безкоштовна діагностика. За допомогою спеціалізованого обладнання протягом 15-20 хвилин виявляються всі приховані несправності та надається повний технічний звіт із зазначенням вартості та термінів ремонту.

РЕМОНТ MICROSOFT З ВИКОРИСТАННЯМ ЯКІСНОГО ОБЛАДНАННЯ

Незважаючи на свою надійність, сучасні смартфони вразливі до механічних пошкоджень. Випадковий удар, роздавлювання або падіння на тверду поверхню можуть призвести до появи тріщин, плям, розлучень та інших артефактів на дисплеї.

Однією з найпоширеніших причин звернення до нас є потрапляння вологи в телефон. У таких випадках важливо якнайшвидше принести телефон у майстерню — всі наші роботи з телефонами Microsoft, включаючи заміну скла, заміну дисплейного модуля та акумулятора виконуються з використанням високоякісних запчастин. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому необхідні деталі завжди є на нашому власному складі.

Як оформити замовлення на ремонт Microsoft

Ми прагнемо тогоу, щоб заощаджувати ваш час і зробити нашу співпрацю максимально комфортною для вас. Є кілька способів, якими можна замовити ремонт:

 1. Безпосередній візит до сервісного центру МегаКомп;
 2. Кур'єрська доставка по місту Харків;
 3. Доставка Новою Поштою для співпраці по всій Україні;

Ми розуміємо, що питань більше, ніж відповідей, тому пропонуємо вам зв'язатися з нами найзручнішим способом:

 • Зателефонувати по гарячій лінії:
 • 0-800-331-508 (Безкоштовно з усіх операторів України)
 • (095) 061-58-93;
 • (073) 777-10-08;
 • Написати нам у Вайбер або Телеграм:
 • (073) 777-10-08;
 • Замовити зворотній дзвінок із сайту;
 • Заповнити форму зворотний зв'язок;

Наші консультанти та майстри нададуть максимально розгорнуту інформацію з питання, що цікавить.

Будь-яка техніка любить і вимагає до себе дбайливого відношення. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг з ремонту та обслуговування техніки Microsoft. Чекаємо Вас!

Вартість послуг по ремонту телефонів Microsoft

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle